Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 196 common:people_all_forms

Звіт за і семестр 2017-2018 н.р.

Date: 4 лютого 2018 о 21:03, Refreshed 23 лютого 2021 о 16:05

Звіт

КЗ « Олександрівське НВО №2»

про закінчення І семестру 2017-2018н.р.

1. Рух учнів за І семестр

№ п/п

Класи

Було на 05.09.2017

Прибуло

Вибуло

Є на 29.12.2017

Прізвище, ім’я, по-батькові учня

Куди вибув

Звідки прибув

ЗШ І-ІІІ ступенів

1

1

45

2

47

Мусенко Рая Вячеславівна,Кузьменко Денис Ярославович,Олександрівська філія

2

2

48

6

1

53

Бурла Олена Русланівна, Чернівецька обл

Бобик Віталій Андрійович,м Кропивницький,Новохацька Анастасія,Бовтиська філія,Гладка Анастасія, Олександрівська філія, Ткаченко Дарія, Новоосотська філія,

Бурла Олена Русланівна, Чернівецька обл,Поліщук Сергій, Розумівська філія

3

3

38

2

1

39

Кузьменко Артем Романович, м.Антрацит

Бобик Анна Андріївна,м. Кропивницький,Шпирко Каріна,Бірківська філія

4

4

47

1

46

Сорокун Артем Іванович,Олександрійський НВК №17

5

5

44

3

41

Полтавська Ангеліна Сергіївна,Корсун Валерія Віталіївна,Олександрівська філія, Дніпровський Ігор Ігорович , КЗ «Олександрівське НВО №1»

6

6

38

4

1

41

Кузьменко Анастасія Романівна, м.Антрацит

Вовк Володимир,Олександрівська філія

Тверда Софія Володимирівна, Твердий Тимур Володимирович, Івангородська філія, Григоренко Вероніка Вікторівна, Несватківська філія

7

7

44

2

46

Дорошко Марина Василівна,Олександрівська філія, Вихрист Родіон Русланович,Олександрівська філія

8

8

46

2

48

Бобик Тетяна Андріївна,м. Кропивницький,Шпирко Анатолій Сергійович,Бірківська філія

9

9

51

1

1

51

Коломицева Ілона Владиславівна,

КЗ «Олександрівське НВО №1»

Коломицева Ілона Владиславівна,

КЗ «Олександрівське НВО №1»

10

10

22

1

23

Бонецька Анастасія Олександрівна, філія ПТУ №16

11

11

24

1

23

Бондаренко Катерина Андріївна,м. Антрацит

Разом 1-11

447

20

9

458

------------------

------------------

Івангородська філія

1

1

9

9

2

2

8

8

3

3

8

8

4

4

13

1

12

Правда Світлана Миколаївна, Новоосотська філія

5

5

15

15

Ходакевич Валерій Олегович тимчасово перебуває в Поселянів. санаторії

6

6

10

3

7

Тверда Софія Володимирівна, Твердий Тимур Володимирович, Олександрівський НВК

Правда Володимир Миколайович, Новоосотська філія

7

7

7

7

8

8

10

10

9

9

12

1

11

Лопотова Наталія Віталіївна, Клинцівська ЗШ Кіровоградський район

10

10

6

6

Разом 1-11

98

5

93

------------------

------------------

Підлісненська філія

1

1

12

1

11

Яшан Тимур Володимирович, КЗ «НВК «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №26 –дошкільний навчальний заклад-дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, 30.10.2017р.

2

2

12

12

3

3

9

9

4

4

11

11

5

5

9

9

6

6

8

8

7

7

14

1

13

Люфт Валерія Юріївна, Макошинська ЗШ І-ІІІ ст. Менського району, Чернігівської області, 12.09.2017р

8

8

11

11

9

9

15

15

10

10

9

1

8

Ковтун Людмила Олегівна, КЗ «НВО «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №20 – дитячий юнацький центр «Сузір'я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, 14.12.2017р.

11

11

9

9

Разом 1-11

119

3

116

----------------

----------------

Бірківська філія

1

1

15

15

2

2

15+1с

1

16

+1с

Деревянко Євгеній, Шелепуська ЗШ І-ІІІ ст

3

3

12+1с

1

11

+1с

Шпирко Катерина

Олександр.НВК

4

4

13

1

12

Осадча Юлія

Олександрівська філія КЗ«Олександрівське НВО № 3»

5

5

12+1с

12

+1с

6

6

12+1с

12

+1с

7

7

17+1с

17

+1с

8

8

12+1с

1

1

12

+1с

Шпирко Анатолій

Олександр.НВК

Деревянко Дмитро,

Шелепуська ЗШ І-ІІІ ст

9

9

12

12

10

10

6

6

11

11

5

5

Разом 1-11

131

+6 сан.

2

3

130+6 сан.

Несватківська філія

1

1

7

1

8

Задирака Марія Миколаївна

Добровеличківський НВК «ЗШ I – III ступенів № 2- гімназія»

2

2

9

9

3

3

7

7

4

4

11

11

5

5

6

1

7

Задирака Карина Миколаївна

Добровеличківський НВК «ЗШ I – III ступенів № 2- гімназія»

6

6

8

1

3

6

Онучко Дмитро Сергійович

Шатрищенський НВК ЗШ  I – III ступенів  - ДНЗ

Григоренко Вероніка Вікторівна

Олександрівський НВК

Тополянський Владислав Дмитрович

На постійне місце проживання в Ізраїль

Шпилевський Сергій Васильович

Олександрівська ЗШ I – III ступенів №1

7

7

5

5

8

8

8

1

9

Кравченко Олександр Олександрович

Олександрівська ЗШ I – III ступенів №1

9

9

6

1

7

Кравченко Надія Олександрівна

Олександрівська ЗШ I – III ступенів №1

10

10

5

5

11

11

0

0

Разом 1-11

72

5

3

74

-----------------

-----------------

Бовтиська філія

1

1

4

4

2

2

4

1

3

Новохацька Анастасія Михайлівна

Олександрівський НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»

3

3

0

0

4

4

5

5

Разом 1-4

13

1

12

----------------

-----------------

Розумівська філія

1

1

3

3

2

2

5

2

3

Буйнова Ірина Віталіївна,

Поліщук Сергій Сергійович, «Олександрівське НВК №2»

3

3

0

0

4

4

0

0

Разом 1-4

8

2

6

------------------

------------------

Разом 1-11 по НВ6О

894

27

26

895

------------------

------------------

Comments:
Only authorized users can leave comments.