Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 200 чоловік

Кафедра вчителів історико-гуманітарного циклу

Дата: 14 лютого 2017 о 20:40, Оновлено 29 листопада 2024 о 09:55

Made with Padlet

Made with Padlet

Зроблено в Padlet

Сделано на Padlet


 

Made with Padlet

Made with Padlet

Made with Padlet

Made with Padlet

Made with Padlet

Made with Padlet

Made with Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Сделано на Padlet

Аналіз роботи  кафедри

вчителів історії та географії

Олександрівського НВО №2

Аналіз роботи  кафедри

вчителів історії та географії

Олександрівського НВО №2

за   1 семестр 2016-2017 н. р

керівник: Волошина М. Ф.

У 1 семестрі 2016-2017 н. р.  кафедра  вчителів суспільно-гуманітарного циклу працювала над реалізацією завдань законів  України  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Національної и розвитку освіти у ХХІ столітті по формуванню і розвитку соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям  національної самосвідомості, підготовкою до професійного самовизначення.

Кафедра вчителів  історико гуманітарного циклу  працює над науково-методичною проблемою: «Модернізація навчально-виховного процесу з метою підвищення навчально-пізнавальної, соціальної, комунікативної компетенцій учнів на уроках історії, географії, правознавства». Працюючи над даною проблемою, члени кафедри проводили різні заходи, що демонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки педагогів та сприяли підвищенню результативності навчально-виховного процесу.

Уся діяльність кафедри гуманітарного циклу за даний період здійснювалась на основі педагогічного аналізу, планування роботи як на поточний період, так і на перспективу згідно з програмою розвитку школи, включаючи багатопланову та різноманітну за змістом і формами роботу, з метою забезпечення безперервного зростання професійного рівня вчителів і реалізації науково-методичної проблеми школи: «Ефективність впровадження інноваційних технологій в освітній процес, як засіб підвищення засобів навчання»

Діяльність кафедри  вчителів гуманітарного циклу в  1 семестрі 2015-2016 н.р. спрямовувалась на виконання таких завдань:

1) удосконалення науково-теоретичної, психолого-педагогічної, методичної і фахової підготовки членів кафедри;

2) здійснення інформаційно-нормативного, методичного забезпечення педагогів;

3) вивчення і впровадження перспективного педагогічного досвіду;

4) узагальнення та обмін досвідом успішної педагогічної діяльності;

5) впровадження найбільш ефективних технологій навчання та виховання школярів.

Члени кафедри за даний період  н.р. працювали над реалізацією пріоритетних завдань, серед яких:

1) організація навчальної діяльності учнів у школі; підготовка та проведення олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, захистів науково-дослідницьких робіт, участь у творчих проектах тощо.

2) створення системи заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, підвищення рівня методичної роботи закладу та ін.

 До складу кафедри  входить 14  вчителів  Олександрівського НВО № 2.

Системи роботи вчителів гуманітарного циклу базуються на сучасних педагогічних технологіях, головна мета яких – зробити навчання творчим, особистісно зорієнтованим, сформувати в учнів стійкий інтерес до вивчення предмета. Педагоги працювали над формуванням життєвих та предметних компетенцій, розвитком творчих здібностей учнів.

Протягом семестру було проведено 3 засідання, де були розглянуті питання методики викладання, професійної компетентності і педагогічної майстерності вчителя, вивчення передового педагогічного досвіду.

1.Засідання( теоретичне. серпень)Тема: Вступне засідання. Ознайомлення з нормативними документами.

Зацікавленість і ділову дискусію викликали такі питання:

1.       Огляд  нормативних документів, інструктивно-методичних рекомендацій, щодо викладання історії,правознавства, географії, економіки та природознавства у 2016-2017 н. р 2. обговорення єдиних вимог по роботі зі шкільною документацією.

2.       3. Програмне забезпечення на 2016-2017 н.р. Огляд новинок педагогічної преси.,поновлення планів самоосвіти

2.Засідання(Круглий стіл. жовтень).Тема: Розширення можливостей соціалізації шкільних випускників через формування соціальної, інформаційної, технології компетентностей учнів історико –географічного профілю.

Зацікавленість і ділову дискусію викликали такі питання:

       1..Розширення можливостей соціалізації шкільних випускників через формування соціальної інформаційної, технологічної компетентностей учнів історико – правового профілю.

     2.Організація проблемного навчання на уроках історії, правознавства, економіки, географії як засобу розвитку творчої особистості учня.

      3.Проведення практичного майстер класу та опис власного досвіду роботи Волошиної М.Ф.

3.Засідання(практичне. грудень) Тема: Розвиток критичного мислення на уроках історії .Відкритий урок в Івангородській філії з історії України у 8 класі на тему: «Причини Національно-визвольної війни укр.народу 1648-1649рр»

Зацікавленість і ділову дискусію викликали такі питання:

             1.Самоаналіз уроку вчителем. Обговорення уроку.

             2.Зно з історії. Проблеми в підготуванні.

  Всі члени кафедри вчителів гуманітарних дисциплін проявляли ініціативу, працювали креативно, були активними в обговоренні визначених питань, готували повідомлення, доповіді, реферати, а також ділились своїм досвідом,  . Засідання проводились за «круглим столом»,   з використанням інтерактивних технологій.

Протягом семесту вчителями історії та географії були проведені колективні форми методичної роботи, а саме відкриті уроки. Основні завдання відкритих уроків: упровадження в практику вчителів передового педагогічного досвіду і результатів досліджень педагогічної науки, спрямованих на розв'язання завдань, що стоять перед національною школою. Під час аналізу й обговорення відкритих уроків було забезпечено цілеспрямованість, науковість аналізу, принциповість, поєднану з доброзичливістю у критичних зауваженнях, поєднання аналізу уроку з практичними рекомендаціями, підведення його підсумків кваліфікованими спеціалістами.

Так, Назаренко О.Ю. на високому науковому і методичному рівні провела урок у 8 класі на тему: «Причини Національно-визвольної війни укр..народу 1648-1649рр», вона добре володіє програмовим матеріалом, використовує інноваційні технології, уміло формує в учнів інтерес до знань. У цієї вчительки уроки завжди наповнені цікавими матеріалами, захоплюючими «подорожами» по країнах світу.

Волошина Л.В., поєднуючи наочні засоби навчання, творчість учнів та їхні знання з інших предметів, провела урок у 8 класі на тему: «Передмови та початок Національно-визвольної війни 1648-1649 рр.» А доповідь на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом використання інноваційних технологій на уроках предметів суспільно-гуманітарного циклу» була досить змістовною та науково-методичною.

Використовуючи різні форми і методи навчання, Волошина М.Ф.. дала відкритий урок у 6 класі на тему: «Робота текучих і підземних вод, вітру, льодовиків». Вчитель вдало використовувала вікові особливості учнів, що дало змогу провести урок на високому методичному рівні.

Чобану А. В. на високому науковому і методичному рівні провела урок в 10 класі на тему: «Урок узагальнення.Початок Української революції.»

В період між засіданнями проводилась така робота: відвідування та обговорення відкритих уроків, індивідуальна та групова діяльність з підготовки завдань для учнів, які виявляють підвищений інтерес до предмета, педагогічні читання, огляд методичної літератури та аналіз моніторингу якості знань учнів.

Патріотичне виховання учнівської молоді є важливою складовою навчально-виховного процесу школи. Воно спрямоване на виховання громадянина – патріота, самодостатньої особистості, здатної займати активну громадську позицію, самостійно вирішувати соціальні, економічні та правові задачі.

Орієнтиром у цій роботі є «Концепція національно-патріотичного виховання молоді». Концептуальними засадами для роботи по патріотичному вихованню є ідея національного державного суверенітету України, зміцнення її могутності, прагнення забезпечити демократичний розвиток і суспільну злагоду у суспільстві, правову безпеку і захищеність громадян. Тому, у нашому НВО № 2  вчителі історії традиційно проводять заходи присвячені визначним подіям в історії України – річницям подвигу Героям Крут, Дню Соборності України, Міжнародному дню пам’яті жертв голокосту, а також з нагоди Дня Збройних Сил України,  Дня Перемоги, Дня партизанської Слави, Дня вшанування учасників бойових дій, Революції Гідності.

З метою поглиблення історичних знань щодо вивчення даних подій в школі проводилися круглі столи, уроки пам’яті, виховні години, виставки, обговорення книг на військово-патріотичну тематику.

22 вересня згідно з Указом Президента України було відзначено День партизанської слави, проведено заходи до роковин трагедії Бабиного Яру. Вчителі історії підтримали загальнонаціональну традицію вшанування пам’яті жертв голодомору – геноциду 1932-1933 рр. в Україні і в поминальний тиждень 21-25 листопада провели уроки пам’яті, виховні заходи,

У жовтні був проведений тиждень історії та географії, в рамках якого було проведено такі заходи: загально-шкільна лінійка «Покрова – козацьке свято»,географічна гра-змагання «Щасливий випадок» у 8 класі,Вікторина «Цікава історія» в 6 –х класах, екологічний брейн-ринг в 11 класі,виховна година «20 століття. Підбиваючи підсумки», для учнів 10,11,кл., для учнів 5 класу «Козацькому роду нема переводу» та «Цікава географія» для учнів 6х, 7х класів також був проведений конкурс міні-пректів з історії та географії «Мій рідний край – Україна»

Вчителі-предметники залучали обдарованих учнів до участі в районних олімпіадах.

КЗ «Олександрівське НВО №2»

КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ
ГЕОГРАФІЇ, ІСТОРІЇ, ПРАВОЗНАВСТВА
 

КЗ Олександрівське НВО №2

Узагальнено й систематизовано керівником кафедри

                                                                                    вчителів географії, історії,

                                                                                    правознавства

                                                                                    Волошиною М. Ф.

                                             

                                             2016-2017

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

                                                                                                                                  

                                                                                                                              Директор НВО №2

_____________ О.В.Зінченко

                                                                                                          «___» __________2016р.  

                    План роботи

кафедри історії та географії

КЗ «Олександрівське НВО №2»

на 2016-2017 н. р.

«РОЗРОБЛЕНО»                                                                                             «УЗГОДЖЕНО»

керівник кафедри                                                                              заступник директора з

вчителів історії та географії                                                         навчальної роботи

____М.Ф.Волошина                                                                         _____О.В. Охріменко

                                       Склад кафедри

ПІБ

Школа

Над якою проблемою працює

Предмети, що викладає

1.Волошина Марина Федорівна

Олександрівський НВК

«Використання інтерактивних технологій, як засіб підвищення пізнавального інтересу учнів на уроках географії.»

географія, економіка, природознавство

2. Іваненко Лілія Єгорівна

Розумівська філія

«Формування екологічного мислення в учнів на уроках географії».

географія,історія

3.Гретченко Людмила Григорівна

Івангородська філія

«Розвиток пізнавальних здібностей школяра на уроках географії».

географія, економіка, природознавство

4.Варламов Олександр Анатолійович

Підлісненська філія

«Використання інтерактивних методів на уроках географії».

географія, економіка, ОЗ,історя,ЗВ

5.Курченко Людмила Борисівна

Несватківська філія

«Формування творчої особистості на уроках географії»

географія, економіка, природознавство

6.Шпильовий Михайло Сергійович

Бірківська філія

«Виховання ціннісного ставлення до природи, до себе, до людей на уроках географії та біології»

географія, біологія

7.Варламова Ірина Михайлівна

Підлісненська філія

«Педагогічні інновації на уроках історії та правознавства»

 історія, право ЛіС ,худ. культ

8.Волошина Людмила Василівна

Олександрівський НВК

«Розвиток пізнавального інтересу учнів на уроках історії».

історія, право

9.Чобану Алла Володимирівна

Олександрівський НВК

«Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії як засіб формування основних груп компетентностей»

історія, право ЛіС ,худ. культ

10.Бондаренко Наталія Петрівна

Бірківська філія

Дидактичні ігри на уроках історії, як один із шляхів підвищення ефективності пізнавальної діяльності учнів

історія, право

11.Назаренко Оксана Юріївна

Івангородська філія

«Розвиток критичного мислення на уроках історії»

історія, право

12.Торовик Алла Юріївна

Несватківська філія

«Формування соціально-комунікативних компетентностей на уроках історії та правознавства»

історія, право

13.Буданцев Б.О.

Бовтиська філія

«Розвиток та актуалізація знань щодо суті причинно-наслідкових звязків та їх особливостей в ході подачі нових знань на уроках історії»

Історія, географія, правознавство

14. Куропятник В.В

Несватківська філія

Історяі,Українознавство

Методична проблема кафедри вчителів історії,  географії, правознавства, економіки:

"

«Модернізація навчально-виховного процесу з метою підвищення навчально-пізнавальної, соціальної, комунікативної компетенційучнів на уроках історії, географії та правознавства.» 

Мета методичної роботи:

продовжити ознайомлення зі шляхами впровадження нових освітніх технологій з метою сприяння комунікативної спрямованості уроків та зростанню компетентності учнів.

Форми методичної роботи:

засідання кафедри, круглі столи, аукціони педагогічних ідей, методичні ігри, лекції, практичні засідання, взаємовідвідування, аналіз та самоаналіз уроків та виховних заходів, обговорення новинок методичної та наукової літератури,  підготовка шкільних свят та інших виховних заходів.

У 2016-2017  навчальному році підходи щодо вивчення історії, географії, природознавства, економіки та права добиратимуться таким чином, щоб стимулювати учнів до вироблення умінь практично застосовувати здобуті знання, а у зміст навчального матеріалу вкладатиметься національний аспект.

Пріоритетні напрямки і завдання методичної роботи:

1.  Реалізація основних положень особистісно-орієнтованого підходу до навчання та виховання.

2. Реалізація діючих комплексних цільових програм.

3. Впровадження інноваційних технологій навчання як засобу реалізації диференційованого навчання та умови самореалізації учнів.

4. Комунікативне спрямування навчання.

5. Цілеспрямована спільна робота кафедри і кожного вчителя над підвищенням рівня навчальних досягнень учнів з географії, історії,  економіки та права.

6. Сприяння професійному росту вчителів. Підвищення наукового та кваліфікаційного рівня вчителів.

7. Підготовка і проведення шкільних конкурсів і олімпіад, більш ретельна індивідуальна підготовка учнів до участі в олімпіадах, конкурсах різного рівня.

8. Робота над удосконаленням уроку як засобу розвитку творчої особистості вчителя і учня, самореалізації творчої особистості.

9. Удосконалення форм роботи зі здібними та обдарованими учнями, залучаючи до співпраці з МАН більше старшокласників. Приділяти особливу увагу творчості учнів.

10. За програмою педагогічної взаємодії учня й учителя розробити систему заходів з учнями, які мають початковий рівень навчання.

11. Глибоке вивчення проблеми наступності навчання в школі І - ІІІ ступенів, адаптації учнів у школі, перехід на новий зміст навчання учнів 5-х класів.

12. Розвиток геопросторового мислення та вміння логічно викладати свої думки, що співвідносяться з реально пізнаваними історичними та географічними об'єктами.

13. Заохочення до самореалізації своїх здібностей, інтересів та життєвих планів засобами історії та географії.

14. Вироблення в учнів умінь доречно використовувати набуті знання в різних життєвих ситуаціях.

15. Формування національної свідомості учнів, виховання в молоді поваги до спадщини рідного краю на основі краєзнавчого підходу, усвідомлення цілісного образу свого рідного краю.

Основні положення роботи кафедри вчителів історії та географії

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.Це Положення визначає діяльність кафедри.

2.Кафедра об’єднує вчителів історії та географії Олександрівського НВО №2.

3.Кафедра створюється з метою забезпечення умов для ефективної роботи       вчителів та реалізації їхніх творчих задумів.

4. Кафедра у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”,  “Про позашкільну освіту”, “Про інноваційну діяльність”, “Державним стандартом базової і повної загальгої середньої освіти”, іншими нормативно-правовими та методично-інструктивними документами, а також цим Положенням.

ЗАВДАННЯ КАФЕДРИ

Підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки педагогічних працівників з питань методики викладання предмету, психології та педагогіки.

1.       Створення умов розвитку педагогічної майстерності, творчої ініціативи педагогічних працівників.

2.       Озброєння педагогічних працівників інноваційними технологіями навчання та виховання.

3.       Координація планування, організації та педагогічного аналізу навчально-виховного процесу.

4.       Виявлення, вивчення, узагальнення, розповсюдження та впровадження передового педагогічного досвіду педагогічних працівників навчального закладу.

5.       Виконання вимог Державного стандарту загальної середньої освіти.

6.       Сприяння всебічному розвитку духовному збагаченню, активному становленню й самореалізації особистості в сучасному світі

7.       Формування особистісних якостей учня, його світогляду, розвиток його здібностей.

8.       Підготовка учнів до подальшої освіти і трудової діяльності. 

ФУНКЦІЇ КАФЕДРИ

1.       Організовує колективне планування і колективний аналіз діяльності педагогічних працівників даного фаху.

2.       Координує діяльність педагогів.

3.       Проводить індивідуальну, групову, колективну роботу, спрямовану на формування професійної компетентності педагогічних кадрів.

4.       Організовує вивчення та застосування вчителями інноваційних технологій навчання та виховання.

5.       Здійснює експертизу атестаційних матеріалів педагогічних працівників.

6.       Оцінює роботу членів об’єднання, через керівника кафедри подає адміністрації загальноосвітнього навчального закладу пропозиції щодо заохочення творчо працюючих працівників.

ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ

1. Керівник кафедри  планує роботу на навчальний рік, який затверджується на засіданні методичної Ради.

2.Засідання кафедри проводяться не менше  4 разів на рік.

3.Питання, які порушуються на засіданнях кафедри:

●        вивчення навчальних програм, інструктивних та методичних листів Міністерства освіти і науки України, підручників, посібників;

●        ознайомлення з новою психолого-педагогічною й методичною літературою, фаховою пресою;

●        обговорення досягнень психолого-педагогічної науки та перспективного педагогічного досвіду;

●        заслуховування й обговорення доповідей, що стосуються актуальних проблем навчання й виховання учнів;

●        складання й обговорення тестів для визначення рівня навчальних досягнень учнів з предмету;

●        аналіз якості знань, умінь і навичок учнів;

●        аналіз відвіданих уроків і заходів, обмін досвідом;

●        творчі звіти вчителів за навчальний рік;

●        звіти вчителів про курсову підготовку, атестацію;

●        звіти про роботу, спрямовану на вирішення науково-методичної  проблеми, над якою працює НВО;

●        вироблення й внесення пропозицій щодо змін до білетів і завдань ДПА;

●        підготовка й обговорення завдань до І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, інших інтелектуальних змагань.

4.Робота засідання протоколюється.

5.Кафедра підзвітна у своїй діяльності методичній Раді й адміністрації ЗНЗ.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

1.       Інструктивно – методичні документи.

2.       Якісний аналіз членів кафедри.

3.       Річний план роботи кафедри.

4.       Протоколи засідань кафедри.

5.       План роботи творчої групи.

6.       Матеріали семінарів, педагогічних читань.

7.       Методичні розробки.

8.       Матеріали засідань кафедри (виступи вчителів, конспекти уроків, аналізи уроків).

9.       Результати діяльності кафедри (узагальнені матеріали атестації, конкурсів фахової майстерності, участь учнів в інтелектуальних змаганнях тощо).

10. Документація кафедри зберігається 3 роки у НВО.

               

                 План засідань кафедри

Засідання 1 (серпень)

Тема:  Вступне засідання. Ознайомлення з

нормативними документаими.

Дата

Зміст

Вид роботи

Відповідальний

Примітка

серпеь

1. Огляд  нормативних документів, інструктивно-методичних рекомендацій, щодо викладання історії,правознавства, географії, економіки та природознавства у 2016-2017 н. р 2. обговорення єдиних вимог по роботі зі шкільною документацією. 

інформація

Волошина М,Ф.,Чобану А.В.

2. Обговорення  Державного стандарту загальної середньої освіти.

інформація

Бондаренко Н.П.

3. Програмне забезпечення на 2016-2017 н.р. Огляд новинок педагогічної преси.,поновлення планів самоосвіти.

інформація

Іваненко Л.Є.

4. Обговорення Критеріїв оцінювання

круглий стіл

Курченко Л.Б.

Робота між засіданнями

1.Пошук дидактичного матеріалу.

2.Обговорення методичної літератури.
3.Ознайомлення з матеріалами преси з даної проблеми.

Засідання 2 (жовтень)

Тема: Розширення можливостей соціалізації шкільних випускників через формування соціальної, інформаційної, технології компетентностей учнів історико –географічного профілю.

Дата

Зміст

Вид роботи

Відповідальний

Примітка

Жовтень

1. Інноваційні методи навчання на уроках історії та географії

доповідь

Варламов І.Н

2.Розширення можливостей соціалізації шкільних випускників через формування соціальної інформаційної, технологічної компетентностей учнів історико – правового профілю

доповідь

Бондаренко Н.П

3.Організація проблемного навчання на уроках історії, правознавства, економіки, географії як засобу розвитку творчої особистості учня

презентація методичних ідей

Волошина Л.В

4.Майстер  клас з вчителями: Використання інноваційних технологій на уроках географії

презентація

Волошина М.Ф.

5.Підведення підсумків роботи семінару. Вироблення рекомендацій щодо подальшої роботи вчителів.

обговорення

Волошина М.Ф.

Робота між засіданнями

1.Розробка та обговорення матеріалів до шкільних олімпіад з історії, правознавства, географії та економіки.

2.Підготовка учнів до районних олімпіад.

3.Обговорення плану проведення тижнів історії, географії та правознавства.

 Засідання 3 (грудень)

 Тема: Розвиток критичного мислення на уроках історії

Дата

Зміст

Вид роботи

Відповідальний

Примітка

20.12.2016

1. Відкритий урок з історії України у 8 класі на тему: «Причини Національно-визвольної війни укр..народу 1648-1649рр»

Практичне заняття     Назаренко О.Ю.

Назаренко О.Ю.

2.Самоаналіз уроку вчителем. Обговорення уроку.

обговорення

Волошина М.Ф.

3.Зно з історії. Проблеми в підготуванні.

доповідь

Бондаренко Н.П.

4.Підведення підсумків роботи семінару. Вироблення рекомендацій щодо подальшої роботи вчителів.

обговорення

Волошина М.Ф.

                                   

Робота між засіданнями

1.Взаємовідвідування уроків та їх обговорення.

2.Обговорення матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання

3.Опрацювання літератури з питань диференційованого навчання та ідивідуального підходу до навчання.

 Засідання 4 (лютий)

Тема: Творчість школяра – результат професійної майстерності вчителя.

Дата

Зміст

Вид роботи

Відповідальний

Примітка

21.02.17р

1.Відкритий урок з історії України в 11 класі.

практичне заняття

Торовик А.Ю.

2. Самоаналіз уроку вчителем. Обговорення уроку.

обговорення

Волошина М.Ф.

3. Творчість школяра – результат професійної майстерності вчителя

доповідь

Варламова І.С

4.Підведення підсумків роботи семінару. Вироблення рекомендацій щодо подальшої роботи вчителів.

обговорення

Волошина М.Ф.

5 Планування роботи творчих учнівських лабораторій з історії

доповідь

Чобану А.В.

                                Робота між засіданнями

1.Обговорення матеріалів державної підсумкової атестації.

2.Проведення консультацій.

3.Планування засідання кафедри на наступний рік.

                         

        Засідання 5 ( травень)

Тема : Шляхи формування мобільності вчителя та розвитку ключових компетентностей учнів через застосування мультимедійних презентацій.

Дата

Зміст

Вид роботи

Відповідальний

Примітка

травень

1.Застосування мультимедійної презентації вчителем географії  та історії як дидактичного інструментарію, що спрямоване на формування навчально - пізнавальної компетенції.

презентація

Бондаренко Н.П.

2. Краєзнавчий аспект у формуванні траєкторії національного самовиховання в учнів старших класів .

доповідь

Чобану А.В.

4.Використання технологій креативної освіти для формування та розвитку інноваційної особистості.

доповідь

Назаренко О. Ю.

4..Самоосвіта — шлях до підвищення педагогічної майстерності. Шляхи вдосконалення педагогічної майстерності вчителя

обмін досвідом,круглий стіл

5.Підведення підсумків роботи семінару. Вироблення рекомендацій щодо подальшої роботи вчителів.

обговорення

Волошина М.Ф.

Перспективний план

проведення атестації та підвищення кваліфікації                            вчителів історії та географії КЗ «Олександрівське НВО     №2»

ПІБ

Спеціальність за освітою

Посада,предмет,який викладає

Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання

Рік останньої атестації

Дата перспективної атестації

Дата остан. Курсов.перепідготовки

Дата перспектпроход.перепідготовки

1.Волошина М.Ф.

ПМСО Георафія

Вчитель географії,економіки та природ.

Вища, старший вчитель

2013

2017-2018

2.Шпильовий М.С

Біологія, географія

Вчитель біології,географії

2 квал. кат.

2014

2018-2019

2012

2017-2018

3.Бондаренко Н.П

Історія та правознавство

Заст.Зав.Філії з вих. Роб.,вч історії та прав.

1 квал.кат

2012

2016-2017

2015

2020-2021

4.Волошина Л.В.

ПМСО історія та правознавство

Вчитель історії та правознавст.

2квал.кат

2016

2020-2021

2015

2019-2020

5.Чобану А.В.

Історія та народознавство

Вчитель історії

Вища

2014

2018-2019

2013

2016-2017

6.Кравченко Н.М

Історія, географія

Вчитель історії,географії, правознавства

2 квал.кат

2013

2019-2020

2012

2018-2019

7.Буданцев Б.О.

Історія та правознавстао

Вчитель історії,географії, правознавства

спеціаліст

2020-2021

2020

8.Назаренко О.Ю.

Історія

Вчитель історії, худ.культури, правознавства

спеціаліст

2016-2017

2021

9.Гретченко Л.Г.

Географія ,біологія

Вчитель географії,біології, основ здоровя

1 квал.кат

2014

2018-2019

2013

2018

10.Торовик А.Ю.

Історія

Вчитель історії,правозна

спеціаліст

2016-2017

2016-2017

11.Курченко Л.Б

Географія

Вчитель географії,музичного мистецтва

 2квал.кат

2016

2020-2021

2014

2018-2019

12.Іваненко Л.Є.

Географія

Вчитель географії,історії

2 квал.кат

2015

2019-2020

2014

2019

13.Варламова І.Н.

Історія.Методист з виховної роботи

Заст.Зав.Філії з вих. Роб.,вч історії ,худ.куль, ЛіС,правозн

Вища, старший вчитель

2014

2018-2019

2016

2022

14.Варламов О.А.

Історія та суспільствознавст

Вчительісторії,географії,ОЗ,ЗВ.

2квал.кат

2014

2018-2019

2013

2018

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.