Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 197 чоловік

Новини Несватківської філії

Дата: 28 квітня 2017 о 20:35, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:58

Срібний ювілей школи

24 січня в актовому залі Несватківської філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбулися святкові заходи з нагоди 25-ти річчя навчального закладу. Саме цього дня, у 1995 році в селі Несватковому січневий ранок був осяяний десятками дитячих усмішок, радісним блиском очей дорослих – вчителів, батьків, будівельників з нагоди відкриття новозбудованої школи.

Зі святом учнів школи, педагогічний та технічний персонал, ветеранів освітньої галузі, випускників школи привітала завідувач Несватківської філії Олександра Сергійчук. Вручили подарунки та привітали з ювілеєм і гості, які були запрошені на свято. Теплі, щирі слова привітань висловили перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, керівник ТДВ “Фундукліївське ХПП” Василь Зеленько, методист сектору освіти райдержадміністрації Людмила Левченко, голова освітянської профспілки району Людмила Волкова.

А гарний концерт для всіх присутніх підготували талановиті учні Несватківської філії.

         

   

    

                   

    

Урок-реквієм ,, Зона чорного болю"

13 грудня у  Несватківській філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбувся урок-реквієм “Зона чорного болю”, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС . Чорний біль нашої землі… І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. Пам’ять… саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. Проходять роки після аварії… а біль не вщухає, тривога не покидає. Доземно схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир.
 

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. У своїх зверненнях до учасників заходу голова районної ради Григорій Гончаренко, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, секретар Несватківської сільської ради Алла Торовик та завідувачка  філії Олександра Сергійчук акцентували увагу на самовідданості людей, які ціною власного життя рятували людство від радіаційного пекла.

Гості та учні закладу поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильців в центрі села.

ЛАМАЄМО СТЕРЕОТИПИ: урок, на який чекають діти!

7 грудня - День самоврядування в Україні. Напередодні цього свята учні 2 класу та Жабокрицька Наталія Володимирівна долучилися до Фестивалю партнерства ,,Освітній Хакатон” 2019 року.

      Освітній хакатон - це форма спільної роботи над рішенням певної проблеми. Сам формат бере початок з IT-сфери, і походить від двох слів: Hack (зламувати) та Marathon (марафон). На разі ідея інтенсивної роботи над проблемою в обмежений період часу поширилась і на інші сфери, в т.ч. і на освітню.

       Головна мета Хакатону – згуртування шкільної родини завдяки ефективній взаємодії, обговоренню трендів освіти і питань навчання, спільного проектування розвитку школи, як місця навчання і дорослішання успішних людей.

      02 грудня - Підготовчий етап до проведення хакатону.

Учні та батьки обирали  уроки, бажані для проведення, узгодили  з вчителем тему, отримали методичні рекомендації. Узгоджували з батьками їх ролі.

      04 грудня  – Перший етап обміну освітніми ролями.

Учні –вчителі для учнів. Учні проводили уроки в присутності працівників школи.

      

      06 грудня  – Другий етап обміну освітніми ролями

Хакатон батьківський : Батьки-вчителі для учнів (урочний час). Батьки проводили уроки у присутності працівників школи .

        

      Заключний етап хакатону

Після уроків  разом з учнями обговорили тему: ,,ЛАМАЄМО СТЕРЕОТИПИ: урок, на який чекають діти!’’

Урок-реквієм ,, Волі юнацької дзвін"

Зображення

      Бій під крутами - одна з тих сторінок історії, що привертають увагу суспільства. 29 січня бібліотекар закладу Цалко Н.М. разом із сільським бібліотекаром Бібко Ю.В. провели урок-реквієм ,, Волі юнацької дзвін".

      29 січня день пам"яті героїв Крут. Подвиг студентів крутян став символом мужності та беззастережної любові до власної Батьківщини. Битва під Крутами - одна з визначних сторінок історії України, яку ми маємо пам"ятати.

22 січня - День Соборності України

22 січня в історії України - день особливий. Сьогодення наполегливо переконує нас, що єдність - життєво важливий фактор для майбутніх українців.

У філії був проведений флешмоб ,, Ми українці. Були. Є. Будемо.", під час якого вчителі і вихованці закладу продемонстрували єдність єдиної шкільної родини, яка є маленькою частинкою нашої України.

  

Відкриття другої групи ДНЗ

9 січня у Несватківській філії КЗ ,, Олександрівське НВО №2’’ відбулося відкриття дошкільної групи дітей віком 5-6 років.

    На свято з нагоди відкриття нової групи завітали: голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Дмитрівна Борота, голова Олександрівської районної ради Григорій Кіндратович Гончаренко, перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Миколайович Каражбей, начальник відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Миколайович Тимко, директор комунального закладу ,, Олександрівське НВО №2’’ Олександр Володимирович Зінченко та секретар Несватківської сільської ради Алла Юріївна Торовик.

   Для шкільної родини – відкриття другої групи дитячого садочка – це світле і щасливе свято.  Нова група – це не лише радість для дітей, а  й можливість отримати кращі умови для розвитку і творчості юних несватківчан. Все починається в житті з малого: з  зернини – квітка, з крапельки – вода,  а з наших маленьких вихованців виростають чудові водії і трактористи, лікарі і вчителі, актори і співаки - люблячі доньки і сини своєї Батьківщини.

Зустрічаючи гостей, вихованці продемонстрували свої вокальні, ораторські та хореографічні таланти.

      

                                 

Всеукраїнський тиждень права

У сучасному світі принцип правового виховання займає один із ключових напрямків виховної роботи навчального закладу. Саме з метою забезпечення єдності виховання та правової освіти, підвищення рівня правових знань, сприяння розвитку правової культури учнівської молоді, а також попередження правопорушень серед школярів, запобігання дискримінації та насильства в Несватківській філії проведенню Всеукраїнський тиждень права з 10 по 14 грудня 2018 року

У понеділок 10.12.2018 року проводилася загальношкільна лінійка «Що ми знаємо про свої права?»

Для учнів 9 класу вчитель історії та правознавства Буданцев Б.М. провів бесіду на тему: «Ти і закон».

У вівторок розпочала свою роботу виставка літератури на правову тематику «Становлення Конституції України», яка  ознайомила  учнів із основним законом нашої держави.

Учні 7 та 8 класів здійснили відео – екскурсію на тему : «Конвенція ООН про права людини». (Вчитель Буданцев Б.М.)

У середу найкращими знавцями правознавства виявилися учні 10-го класу, які взяли активну участь у правовому конкурсі  «Знавці Конституції України». Відмінно із завданнями справилися Голубець Катерина та Дубовик Андрій.

(Вчитель Буданцев Б.М.)

У четвер 13.12.2018 року відбулася зустріч з  начальником Олександрівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Куроп’ятник Т.М. Яка  з учнями 7-11 класів та вчителями провела лекцію з метою ознайомити присутніх із Загальною декларацією прав людини та  розповіла присутнім про напрямки роботи відділу ДРАЦС,  та відповіла на питання про  порядок укладання шлюбу, зміну прізвища та ін.

 У п’ятницю  рамках Всеукраїнського уроку «Права людини» класні керівники          1-11 класів провели бесіди, години спілкування , виговні години та вікторини  на дану тематику.

1 клас «Правила  і норми поведінки школяра – громадянина України» ( Класний керівник Жабокрицька Н.В.)

2 клас «Подорож в країну прав» ( Класний керівник Суконько С.О.)

 3 клас «Захист прав дитини – це перш за все завдання держави»

( Класний керівник Гуня Н.Г.)

4 клас «Які ми знаємо права та обов’язки?»

(Класний керівник Дзюба С.Д.)

5 клас «Чи знаємо ми сврї права?» (Класний керівник Коломієць В.О.)

6 клас «Право людини на життя, свободу і недоторканність» (Класний керівник Курченко Л.Б.)

7 клас «Подорож країнами Закону, Права, Моралі» (Класний керівник Сальніков А.М.)

8 клас «Твої права та обов’язки» (Класний керівник Шевченко Т.І.)

9 клас «Як можна захистити свої права?» (Класний керівник Гетьманець І.М.)

10 клас «Права та обов’язки батьків і дітей». (Класний керівник Сергійчук В.О.)

11 клас «Права та обов’язки  дітей». (Класний керівник Черкас В.Г.)

Зустріч із фахівцем

Зображення

       В рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить з 10 по 14 грудня 2018 року у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО №2» 13 грудня 2018 року начальник Олександрівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, Куроп’ятник Т.М. серед учнів 7-11 класів та вчителів провела лекцію з метою ознайомити присутніх із Загальною декларацією прав людини, яка визначила основні міжнародно – правові стандарти прав людини.
     Тетяна Михайлівна відповіла на численні питання учнів та вчителів, які стосувалися Декларації прав людини та роботи відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Тиждень інформатики

Зображення

З 03.12.2018 року по 07.12.2018 р. у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО № 2» було проведено тиждень інформатики.

Тиждень інформатики проводився з метою поглиблення знань та підвищення інтересу учнів до предмету інформатики, забезпечення сприятливих умов для активного розвитку  інтелектуальних здібностей  школярів та їх творчого потенціалу, формування в учнів інформаційної культури, вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, розвитку пізнавальної активності, творчого, логічного мислення, пам’яті та винахідливості

Розпочався тиждень в понеділок 03.12.2018 р. зі знайомства з планом роботи.

 З метою формування розуміння учнями ролі інформатики в сучасному житті учні 7 класу Корж Олексій та Дубовская Інна підготували повдомлення на тему: «Цікаві факти з інформатики».

 У четвер 06.12.2018 року для учнів 2-4 класів проводився конкурс знавців інформатики «Ребусляндія». 1 місце зайняли учні 4-го класу, кращими знавцями були: Нікулін Дмитро, Кравчук Віктор,2-ге місце зайняли учні 2-го класу    ( Ружинський Андрій), 3 місце посіли учні 3-го класу (Самокрайній Кирил).

Для учнів 5-6 класів проводився конкурс «Компютерні віртуози». 1 місце зайняли учні 5-го класу, активними учасниками конкурсу були: Бурих Владислав, Корж Тимофій, Левенець Аліна, Басюк Дарина, Вихриcт Крістіна. Учні  6 класу посіли 2-ге місце, найактивнішими учасниками конкурсу були: Гуня Петро, Саламашенко Олексій, Голубець Дарина.

У п’ятницю 07.12.2018 року для учнів 7-9 класів проводилася інтелектуальна гра «Інформатичні генії».Перше місце зайняли учні 9-го  класу. Активними учасниками гри були: Цалко Максим, Зеленько Віталій, Кричевський Кирило, на другому місці учні 8 - го класу, активними учасниками були: Таран Вадим, Местецький Антон. Семикласники зайняли 3-е місце, серед активних учасників гри були: Корж Олексій та Хомутовська Валерія.

Учні 10-11 класів готували презентації на тему «Безпечний інтернет». Кращою визнана презентація учениці 11-го класу Левенець Каріни. 

Тиждень хімії 

Зображення

З 19.11. по 23.11.2018 р. у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО № 2» було проведено тиждень хімії.

Метою проведення тижня було підвищити рівень зацікавленості учнями шкільним предметом хімія; збагатити їх додатковими знаннями про досягнення хімічної науки; роллю в житті людини та перспективними напрямками розвитку хімічних технологій; розвивати здібності учнів, залучаючи учнів до самостійної творчої діяльності; викликати позитивні емоції.

Розпочався тиждень в понеділок 19.11.2018 р. зі знайомства з планом роботи. З метою формування розуміння учнями ролі хімічної науки у підвищенні добробуту людства учень 11 класу Аркуша Богдан представив на лінійці презентацію «Хімія – наше життя, наше майбутнє».  Головна думка презентації – це те, що «з хімією пов'язано життя природи й людського суспільства. Хімія відіграє важливу роль у сучасній енергетиці, сільському господарстві, металургії, виробництві будівельних матеріалів, паперу, фотоматеріалів, барвників, вибухових речовин, пластмас, тканин, гуми тощо. Всюди, куди б ви не глянули, вас оточують предмети та вироби, виготовлені з речовин і матеріалів, добутих на хімічних чи споріднених підприємствах з використанням хімічних  процесів. Одяг, взуття, посуд, парфуми, ліки — все це результати практичного застосування хімії». А учениця 11 класу Самокрайня Марина виступила з повідомленням «Зелена хімія», розповівши про те, що зараз в історії хімії відкривається нова сторінка, пов’язана із розвитком нового інтегративного наукового напрямку – «зеленої», або «екологічно раціональної хімії». Феномен «зеленої хімії» є міждисциплінарним за своєю сутністю: відбувається інтеграція синтетичної органічної хімії із аналітичною хімією, фізичною хімією, токсикологією, мікробіологією, біотехнологією та технічними науками.

Розвиваючи тему лінійки, одинадцятикласники підготували випуск шкільної газети «Хімія на шляху у третє тисячоліття». «Хімія - наука соціальна. Її вища мета - задовольняти потреби кожної людини і всього суспільства. Багато надії людства звернені до хімії. Молекулярна біологія, генна інженерія та біотехнологія, наука про матеріали є фундаментально хімічними науками. Прогрес медицини і охорони здоров'я - це проблеми хімії хвороб, ліків, їжі; нейрофізіологія і робота мозку - це, перш за все нейрохімія, хімія нейромедіаторів, хімія пам'яті. Людство чекає від хімії нових матеріалів з магічними властивостями, нових джерел і акумуляторів енергії, нових чистих і безпечних технологій, і т.ін.». А перелік «Хімічні рекорди» вразив най-, най-, най-… речовинами (природніми та синтетичними) і їхніми властивостями.

З метою поглиблення матеріалу теми «Вода» шкільного курсу хімії 7 класу 20.11.2018р. було проведено годину цікавої хімії «Що ми знаємо і чого не знаємо про воду». Учні також переглянули фрагменти фільму «Невідоме про воду». Враженнями про особливі властивості звичайної для нас речовини учні 7 класу ділились при обговоренні одержаної інформації. Найбільш активними були Корж Олексій, Голубець Тетяна та Дубовська Інна.

21.11.2018р. учням 8 класу поліпшила настрій інтелектуально-розважальна гра «Ми вчимо хімію!». Колективні та індивідуальні вправи, завдання на знання, логіку, ерудицію, спритність і фантазію не тільки допомогли повторити основні поняття хімії, а й сприяли розвитку комунікативних вмінь учнів. Активність у грі виявили Гуненко Роман, Мистецький Антон, Таран Вадим та Гапонько Яна.

З метою допрофільної та професійної підготовки учні 9 класу 22.11.2018р. прослухали лекцію  «Найважливіші ідеї хімії» та переглянули фільм «100 великих відкриттів хімії».

Учні 10 класу Голубець Катерина, Дубовик Андрій, Юрченко Юлія підготували і 23.11.2018р. провели хімічну вікторину.

Заходи тижня хімії виходили за межі стандартного уроку і концентрували увагу учнів на основних теоретичних та прикладних питаннях усього шкільного курсу. Протягом предметного тижня учні мали можливість перевірити свої знання та поглибити їх. Активні групові та ігрові форми діяльності давали можливість розвивати навички спілкування учнів, навчали  працювати в команді та контролювати свою поведінку одночасно з активізацією творчого потенціалу

Достигали жита...Урок - реквієм

Зображення

Напередодні Дня пам'яті жертв голодомору в Україні у Несватківській філії відбувся урок - реквієм

Достигали жита

І тремтіли дитячі і коліна

Косоокої смерті чорнів продірявлений плащ....

Вмирало село – потопала в сльозах Україна,

І розгублене небо ковтало задушлевий плач.

Цим, до болю зворушливими рядками розпочався урок реквієм присвячений памяті мільйонам українських людей, які загинули в 1932 -1933 роках від голоду.

Надзвичайно чуттєвим були відеоматеріали, прочитані вірші на цьому заході учнями філії Голубець тетяною, Дубовскою Інною, Колесник Вікторією та Присяжнюк Юлією, а творча група ШПД спільно з педагогом – організатором Стрижак Г.Т. та адміністрацією закладу підготувала тематичну художню композицію «Ніч огорнула мою Україну».

Завтра в наших оселях ми запалимо свічки, бо горе, розпач, смерть у час голодного пекла були в кожній родині.

Ми маємо пам’ятати вічно, в який спосіб сталінський режим хотів поставити український народ на коліна.

Зустріч з фахівцями Олександрівської філії Кіровоградського ОЦЗ та відділу «Олександрівського бюро правової допомоги»

Зображення

22 листопада 2018 року із учнями 9-11 класів Несватківської філії КЗ «Олександрівське НВО №2» відбулася зустріч з фахівцем 1 категорії Відділу надання соціальних послуг Олександрівської районної філії Кіровоградського ОЦЗ Вихрист Т.С., на якому провела бесіду для старшокласників з профорієнтації. Адже,чим більше школярі будуть знати про професії, навчальні заклади, ринок праці, тим більш усвідомлено вони будуть підходити до вибору свого подальшого життєвого шляху. Тетяна Степанівна розповіла про роботу платформи з профорієнтації http://profi.dcz.gov.ua. 
Начальник відділу «Олександрівського бюро правової допомоги» Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чорний І.В. розповів про роботу відділу та повідомив про види правових послуг, які надає БВПД.

Тиждень української мови та літератури

Зображення

З 5 по 9 листопада 2018 року в Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО№2» проходив Тиждень української мови та літератури.

Тиждень української мови та літератури - це можливість ще раз нагадати собі і оточуючим хто ми «і чиї ми діти». До участі у святі запрошувалися всі вихованці школи, під керівництвом учителів української мови та літератури вони мали можлиівсть продемонструвати свої здібності.

Тиждень походив під гаслом «Слово наше рідне - слово українське».

             Метою всіх проведених заходів було:
- донести до учнів красу і багатство української мови;

- формувати відчуття краси рідної мови;

- розвивати мовленнєві здібності учнів;

- виховувати любов до нашої Батьківщини та рідної мови,  

      Тиждень розпочався 5 листопада з урочистої лінійки на тему «Історія української писемності», яку підготували учні 11 класу, на лінійці учні ознайомилися з планом  проведення виховних заходів.

      6 листопада в навчальному закладі проводився І (шкільний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед  учнів 5-11 класів

       6 листопада вчитель української мови Малина Т.В.провела інтелектуальну гру «Дивослово» для учнів 6-7 класу та перегляд і обговорення сатирично – гумористичного сюжету, в якому піднімаються проблеми української мови в сучасному суспільстві. Перемогу отримали учні 7-го класу на чолі з капітаном команди  - Хомутовською Валерією.

       А вже 7 листопада учні 5 класу разом з вчителем української мови ШевченкоТ.І.та бібліотекарем Цалко Н.М. провели літературну вікторину  «Сторінками творів цікаво мандрувати». Ця вікторина підвищила інтерес п’ятикласників до української казки як жанру літератури, дала змогу ознайомитися з книжками, котрі є у шкільній бібліотеці.

     8 листопада відбулася науково-практична конференція «Історія української мови» під керівництвом вчителя української мови та літератури Сальнікова А.М.

     Захід сприяв вихованню поваги не тільки до українського слова, але й  зацікавленості до детального вивчення походження української мови . Така робота сприяла розвитку дослідницьких умінь учнів, навички самостійної роботи з додатковою літературою та створенню презентацій за обраною темою.

     Учиця 10 класу Кравченко Н. та 11 класу  Левенець К. виспупали з доповідями, супроводжуючи їх своїми  презентаціями.

      Мета цього заходу:

- повторити й узагальнити матеріал про походження рідної мов;

- дізнатися про життя батька української писемності- Нестора-Літописця         

- розвивати акторські та ораторські здібності,  навички виразного читання;

- виховувати патріотичні почуття, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.

     Після завершення конференції учасники переглянули фільм про історію української мови, який підготував учень 10 класу Свирид О. У заході взяли участь учні  9- 11класів.

          9 листопада, в День української писемності, учні 5-11 класів разом з учителем української мови та літератури  Сальніковим А.М. долучилися до  написання всеукраїнського радіодиктанту національної  єдності.

        Також цього дня вчитель української мови Малини Т.В  провела конкурс малюнків «Ілюструємо епізоди прочитаних творів» та конкурс казок. Активну участь в ньому взяли: Дубовская Інна ( 7 клас), Голубець Тетяна ( 7 клас), Саламашенко Олексій ( 6 клас), Задирака Карина (6 клас), Скічко Анастасія ( 6 клас).

        Протягом Тижня учителями-словесниками на уроках української мови були проведені  хвилинки грамотності, присвячені вшануванню пам’яті Преподобного Нестора-Літописця.

        8 листопада в навчальному закладі  проходив І етап ХІХ Міжнародного

конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

         9 листопада відбулася  церемонія нагородження  переможців та активних учасників тижня. Діти отримали почесні грамоти та дипломи.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

«Мала іскра – великий вогонь!»

Зображення

Тиждень знань Пожежної безпеки на тему: «Мала іскра – великий вогонь!» проводився у Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО№2» з 05 листопада по 09 листопада 2018 року

    Понеділок 05.11.2018 

Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою «Причини виникнення побутових пожеж», яку підготували учні 11 класу. ( Класний керівник Черкас В.Г.)     

Вівторок 06.11.2018

Перегляд тематичних відео матеріалів «Із іскри полум’я займеться» яку підкотував голова ШПД  Аркуша Богдан ( 11 клас)  та  педагог – організатор Стрижак Г.Т., під час якої учні 1-4 класів активізували свої знання по даній темі та моделювали різні ситуації і знаходили до них вихід. 

        Вівторок для вихованців навчального закладу був творчим, оскільки в  цей день розпочала свою роботу творча майстерня «Дбаємо про безпеку разом» для учнів 5-11 класів, де діти мали змогу проявити свою фантазію, образне мислення, передати своє бачення попередження пожеж та повожження в разі їх виникнення.

    Середа 07.11.2018

Динамічним був тематичний тест-драйв «Що ми знаємо про протипожежну безпеку?», активними учасниками якого були учні, вчителі, батьки та інші працівники закладу, бо драйвові запитання вимагали чітких відповідей.                       

Практичні заняття з медичним працівником «Перша допомога при опіках, отруєнні чадним газом» для учнів 8-11 класів. Ці заняття були дуже кориснимидля старшокласників, адже вони отримали теоретичні та практичні знання і навички.

     Четвер 08.11.2018

Під час загально - шкільного квесту «Криком вогню не погасиш» всі учасники навчально – виховного процесу проходили тематичні випробуванн, демонструючи добрі теоретичні основи протипожежної безпеки у пунктах: «Теорія безпеки» ( вчитель Стрижак Г.Т.), «Основи безпеки життєдіяльності» ( вчитель Сергійчук В.О.), «Без паніки» ( вчитель Якимчук Л.О.) «Допомога» ( мед.працівник Антипенко О.П.)  та «Мудрість» ( бібліотекар Цалко Н.М.)  

Оперативно та чітко пройшла навчальна евакуація.       

П’ятниця 09.11.2018

Цього дня відбулися тематичні виховні заходи по класних колективах, які ще раз покказали всім що до життя та здоровя людини потрібно ставитися мудро.

1 клас. Година спілкування «Вогонь людині допоможе, але й лиха наробити може». В ході виховної години учні в ігровій формі вчилися обережного поводження з вогнем. (класний керівник Жабокрицька Н.В.)

2 клас Бесіда  «Мала іскра – великий вогонь» В ході бесіди класний керівник продовжив вчити дітей безпечному користуванню вогнем.( класний керівник Суконько С.О.)

3 клас. Виховна година «Щоб не сталося пожежі». Учні дізнавалися про причини виникнення пожеж у побуті та їх наслідки. (класний керівник Гуня Н.Г.)

4 клас. Практичне заняття» Вогонь буває різний». Практичне заняняття дало змогу четвертокласникам продовжити формувати уявлення про причини виникнення пожежі в побуті та їх насліки та правильно діяти у випадках виникнення пожежі не тільки вдома але і в сусідів чи на об’єктах. (класний керівник Дзюба С.Д.)

5 клас. Виховна година «Основні правила протипожежної безпеки» (класний керівник Компанієць В.О.)

6 клас Виховна година «З малої іскри – великий вогонь» (класний керівник  Курченко Л.Б. )

 7 клас. Профілактичний диктант «Вогонь здавна є другом людини» (класний керівник Сальніков А.М)

8 клас. Інтерактивна бесіда «Пожежна безпека» (вікторина з питань протипожежної безпеки та тестування на основі випереджувальних завдань).Година спілкування «Щоб не трапилося біди». (класний керівник   Шевченко Т.І.) Восьмикласники взяли участь в інтерактивній бесіді «Пожежна безпека». Питання вікорини та тести з питань пожежної безпеки, надані учням заздалегіть, дали змогу провести моніторинг знань шляхом взаємоперевірки.

9 клас. Бесіда «Причини виникнення пожеж та боротьба з ними». Під час бесіди учні розширили свої знання із запобігаггя пожеж, що виникають із вини дітей та, як треба поводитися на випадок пожежі.  (класний керівник   Гетьманець І.М.)

10 клас Година  спілкування «Вогонь ворог» (класний керівник  Сергійчук В.О.) Учні поглибили знання про причини та обставини виникнення пожеж; розвили навички користування первинними засобами пожежогасіння.

11 клас. Виховна година «Безпека в побуті і навколишньому середовищі» Особливий акцент під час виховоної години був зроблений на небезпеці пожеж у навколишньому середовищі та правилах поведінки під час таких пожеж. (класний керівник Черкас В.Г).

Також цього дня завершила  свою роботу творча майстерня «Дбаємо про безпеку разом». Гарні роботи продемонстрували учні 5 класу класу Корж Т., Левенець А., Вихрист К., Басюк Д., Дубенко Л., ( вчитель образотворчого мистецтва Якимчук Л.О.) учні 2 класу Гуненко А., Пєтков Я., Атаманчук Д.,( класний керівник Суконько С.О.)  та 3 класу Снісар Д., (класний керівник Гуня Н.Г.)    Лепбук «Вогонь – друг – і ворог»., ( класний керівник Дзюба С.Д.)                       

Творчі роботи 1-го класу, зокрема «Наш помічник» (класний керівник Жабокрицька Н.В.)   Творча робота вихованців ДГ Торовик К., Толкач І., Ткаченко А., Дерипас П. ( вихователі Антипенко Г.П., Цалко Я.В.) 

  А переможцем у творчій майстерні стала робота учня 5 класу Бурих Владислава під керівництвом керівника гуртка ,, Технічне моделювання " Сергійчука В.О.

     

Аркуша Богдан "Лідер року - 2018"

Зображення

11 жовтня в Олександрівському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася перша сесія XVII скликання Олександрівського районного парламенту дітей. Наш шкільний парламент представляли: Аркуша Богдан, Левенець Каріна та Хомутовська Вероніка.

В порядку денному сесії Олександрівського районного парламенту дітей був конкурс "Лідер року - 2018"

Учасники конкурсу "Лідер року - 2018" продемонстрували свої творчі візитки,  ораторські вміння, злагоджену співпрацю й співрозуміння зі своїми координаторами . Всі конкурсанти впевнено та старанно прямували до перемоги, але переміг найкращий із найкращих - Аркуша Богдан (Несваткавський ШПД).

Тиждень історії та правового виховання

На виконання наказу директора КЗ «Олександрівське НВО № 2» від 14.09.2018 року за № 162 «Про проведення придметних тижнів у КЗ Олександрівське НВО №2» у 2018 -2019 навчальному році та розпорядження завідувача Несватківської філії від 01.10.2018 року № 117 в закладі було проведено тиждень історії та правового виховання.
До участі в заходах залучалися учні 1 - 11 класів.

У понеділок 8 жовтня на загальношкільній лінійці  було оголошено про відкриття тижня історії та правового виховання. Учнів ознайомили з планом заходів, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

Цього дня розпочала свою роботу виставка у шкільній бібліотеці на тему «Запорізька Січ» ( Бібліотекар Цалко Н.М.)

У вівторок 9 жовтня правова вікторина для учнів 7-8 класів «Права та обов’язки», яку провів вчитель правознавства Буданцев Б.М. Активними учасниками були Местецький А, Таран В. – 8 клас, Хомутовська В. та Корж О. – 7 клас.

Для учнів 1-4 класів вчитель історії Куроп’ятник В.В. провів пізнавальні екскурсії до шкільної кімнати - музею. Де учні мали змогу ознайомитися із старожитностями та з історією села Несваткове.

10 жовтня для учнів 10-11 класів проводився квест «Історія степового краю». (Вчитель історії Куроп’ятник В.В.). Активними учасниками пізнавального квесту були учні 10 класу – Голубець К.Свирид О., та учні 11 класу Аркуша Б., Левенець К., Самокрайня М. Учням були запропоновані різноманітні конкурси з історії рідного краю та пошуки «Козацького скарбу». Найкраще із завданнями справилися учні 10 класу.

Для учнів 5-6 класів проводився конкурс історичних ребусів і кросфордів «Мандруючи стежками історії». Найактивнішими учасниками були учні 6 класу Дукач А., Скічко А.,  Голубець Д.

Для учнів 1-7 класів запропонований конкурс малюнків на тему: «Козацтво України», кращими визнано роботи Левенця О. - 4 кл. ( Вчитель Дзюба С.Д.), Голубець Т .Дубовская І.,       Корж О.- 7 кл. (Вчитель Якимчук Л.О.).

У четвер для учнів 8 - 11 класів відбулася зустріч із працівником Олександрівського відділу Знам’янської прокуратури Буданцевою В.П. на тему:  «Дитина і закон».

Вікторія Петрівна розповіла учням про кримінальну та адміністративну відповідальність неповнолітніх та відповіла на питання учнів.

Учні 10 - 11 класу зустрілися за «круглим столом», щоб обговорити тему: «Уроки української революції 1917 -1921 років».

 За яким обговорили прични  революції, основні етапи,  причини поразки та уроки. (вчитель історії Куроп’ятник В.В.)

 Активними учасниками «круглого столу" були учні 10 класу Голубець К. Юрченко Ю. та учні 11 класу Левенець К. та Аркуша Б.

 12 жовня учні 7 класу Голубець Т., Хомутовська В.,Дубовская І.                    (вчитель Сальніков А.М.) підготували та провели загальношкільний виховний захід «Свято Покрови  - козацьке і загальноукраїнське».

Брейн – ринг для учнів 8-9 класів  «Лабіринтами історії»  провів вчитель Буданцев Б.М. Активними учасниками конкурсу були учні 9 –го класу Зеленько В., Колесник В.,Цалко М.,  Кравченко О.

Цього дня були підбиті підсумки тижня історії та правознавства і нагороджені активні учасники та переможці.

Вивчення історії є одним із найважливіших чинників патріотичного виховання учнів та формування їх активної життєвої позиції.

Тиждень мистецтва

Згідно річного плану роботи Несватківської філії 01.10.2018 -05.10.2018 у навчальному закладі проходив Тиждень мистецтва. До участі в заходах залучалися учні 1 - 11 класів.

                                                       

        У понеділок,  1 жовтня  проведена загальношкільна лінійка на тему: «В країну мистецтва», яку підготували учні 8 класу Гапонько Я., Гуненко Р.,Местецький А.,Таран В. (Класний керівник Шевченко Т.І.)

      На лінійці було оголошено про відкриття тижня. Учнів ознайомили з планом заходів, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

Також цього дня учні розпочали підготовку до святкового концерту присвяченого «Дню учителя».

У вівторок, 2 жовтня вчитель Буданцев Б.М провів усний журнал «Художні перлини рідної землі» для учнів 7 класу. Найкраще свої знання продемонструвала Хомутовська В.

Педагог – організатор Стрижак Г.Т. провела з учнями 1- 9 класів танцювальний марафон «Руханка». Найкращі танцювальні рухи продемонстрували учні 9-го класу Гриневич А.Михальчук І. та Колесник В.

Бібліотекар Цалко Н.М.провела майстер клас з орігамі: «Творимо дива своїми руками».

У середу, 3 жовтня вчитель Буданцев Б.М провів усний журнал «Художні перлини рідної землі» для учнів 8 класу. Найкраще свої знання продемонстрували - Местецький А. та Таран В.

Розпочала роботу виставка виробів «Народні ремесла», яку підготувала бібліотекар Цалко Н.М. Кращими були роботи Кричевського К. - 9 клас та Местецького А. – 8 клас.

Вчитель зарубіжної літератури Шевченко Т.І. та вчитель історії Куроп’ятник В.В. провели бінарний урок для 9 класу на тему: «Просвітницькі ідеї об’єднання людства в оді Ф.Шиллера «До радості».

У четвер, 4 жовтня  розпочала роботу виставка членів гуртка «Технічне моделювання».( вчитель Сергійчук В.О.)  Активними учасниками були учні 8 класу –  Гуненко Р., Жабокрицький Д., Таран В., Гапонько Я.

Учень 11 класу Аркуша Б. Підготував презентацію на тему «Музеї світу» для учнів 10 - 11 класу. (Вчитель Куроп’ятник В.В.)

Учні 4 –го класу (класний керівник Дзюба С.Д.)  Підготували виставку малюнків «Школо, рідна моя» , кращою визнана робота Глигало У.

У п’ятницю 5 жовтня  відбувся святковий концерт учнів навчального закладу «Щиро вітаємо зі святом», який підготували педагог - організатор Стрижак Г.Т. учні та класні керівники 1 – 11 класів та ДНЗ.

   Родинне свято - День вчителя

    День вчителя відзначається у першу неділю жовтня. І це не просто так. Саме тоді природа дарує нам велич, красу та різнобарв"я лісу, а сонячні промені ніжно ласкають обличчя.

   Традиційно напередодні цього свята учні нашої школи організовують родинне свято. Ось і цього року діти з повною відповідальністю підготували вітання своїм вчителям. В дружньому родинному колі лунали вірші, пісні; учні демонстрували свої танцювальні та акторські здібності.

 

   

 Усний журнал ,, В джерелах слова - в душі криниця"

27 вересня бібліотекар Цалко Н.М. провела для учнів нашого закладу усний журнал ,, В джерелах слова - в душі криниця" до 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського, адже його твори люблять усі. Вони глибоко поетичні, лаконічні, дотепні, навчають людяності й мудрості. Розкривають перед нами красу світу, рідного слова.

 Вихованці ознайомилися із життям та творчістю великого педагога. З цікавістю діти слухали оповідання  Василя Сухомлинського ,, Від верби до тополі, від тополі до верби", який має тонкий підтекст та учить мудрості. Із захопленням та цікавістю переглянули інсценівку казки ,, Біла пір"їнка", - яку виконали вихованці ГПД.

                        

         

   В Україну завітала осінь золота

          У Несватківській філії цікаво та весело пройшло свято ,,Вже осінь завітала в Україну". Діти, батьки та класні керівники з творчістю та натхненням підійшли до виготовлення ,,шедеврів".

День Знань

        Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. А 1 вересня знову зібрало нашу шкільну родину у рідному колі. У когось попереду багато учнівських років, хтось вперше переступить поріг рідної школи, а хтось уже вийшов на "фінішну пряму".

     Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми прокладаємо впродовж усього життя. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій.

        Сьогодні перед юними жителями села гостинно відчинить двері наша школа. Загалом за шкільні парти цього року сяде 86 учнів, з яких 12 першокласників. Для них, маленьких громадян, цей день буде особливо пам’ятним, адже переступивши поріг школи, вони зроблять перші – кроки на шляху до вершин духовності і життєвої мудрості. У цей святковий день хочеться побажати першокласникам любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Сподіваюся, що ви, юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

           Дорогі школярі! В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнена, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Загальновідомо, що знання – це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря та енергія сонця, необхідні нам для будівництва нашого майбутнього.

Олімпійське лелеченя

В Кропивницькому на базі КДЮСШ № 2 відбувся фінал обласних змагань Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA». Наша команда ,, Імпульс " зайняла четверте місце серед 11 команд області. Честь Олександрівського району захищали Хомутовська Вероніка, Дубовик Андрій, Голубець Катерина, Левенець Євгеній, Свирид Олег, Колісник Вікторія, Присяжнюк Юлія, Зеленько Віталій, Местецький Антон, Гуня Петро, Голубець Дарина, Скічко Анастасія.

          

19 травня - День вишиванки

У нашому закладі вже стало традицією на День вишиванки створювати ,,живий" герб України із дітей та працівників у вишиванках.

         

        

Наші найкращі

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра ,, Сокіл’’ ( ,,Джура’’) в Олесандрівському районі проходила 11 травня. Рій КЗ ,, Олександрівське НВО №2’’ з гідністю змагався у цій грі.

Головним завданням для учнів Несватківської філії було створення та охорона бівака ,, Сторожова застава’’. Я гадаю, що учні на відмінно справилися з цим. Адже  саме  біля нашого бівака  захотіли сфотографуватися перший заступник голови Олександрівської РДА Каражбей А.М., голова Олександрівської районної ради Гончаренко Г.К., начальник відділу освіти Олександрівської РДА Тимко С.М. та гості змагань.

Вартові бівака ,, Сторожова застава’’ : Хомутовська Вероніка, Самокраїня Марина, Прищепа Дмитрій та Аркуша Богдан.

                       

Відкриття дитячого майданчика

Нещодавно окрасою  території Несватківської філії КЗ ,, Олександрівське НВО №2" став дитячий ігровий майданчик, який був придбаний за сприяння народного депутата України Олеся Станіславовича Довгого

 6 травня відбулося відкриття ігрового комплексу, де були присутні консультанти - помічники: Андрій Михайлович Іщенко та Катерина Григорівна Бондаренко. Гості подарували дітлахам солодкі подарунки, а учні Несватківської філії зустріли гостей  словами вдячності, піснями та танцями. Традиційно була перерізана червона стрічка. Радість в очах дітей була безмежна. І це є результатом спільної роботи - заради чого і потрібно жити. Гості відвідали етнографічний музей закладу, де поєдналися культури синьоокого полісся та степової кіровоградщини.

                    

Екскурсія до села Розумівка

       З метою виховання шанобливого ставлення до героїчного минулого нашої держави, поваги до історичних пам’яток, любові до рідного краю, поглиблення знань молодого покоління Олександрівщини про події Української революції 1917 – 1921 років та відповідно до плану виховної роботи філії та плану проведення Тижня історії рідного краю учні 7 - 10 класів  Несватківської філії спільно із заступником завідувача філії з НВР Куроп’ятником В.В., педагогом – організатором Стрижак Г.Т., вчителем історії Торовик А.Ю. у суботу 5 травня відвідали «Історико – архітектурний заповідник родини Раєвських»,  народний музей історії села Розумівка та могилу  отамана Чорного Ворона – Миколи Скляра і його побратимів.

Подарунок від земляка

Перебуваючи на своїй маленькій Батьківщині Ростислав Бондар пообіцяв своїм землякам подарувати качельку для малих дітлахів. І слово своє дотримав, навіть перевершив. Він подарував аж дві. Щастя та радості в очах дітей не було меж.

                                                                                           

         Коли діти дивляться із радістю в очах, а на обличчі щирі посмішки , то розумієш, що це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

         Від усіх земляків велика подяка та бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. 

Мітинг-реквієм ,, Рани Чорнобиля"

26 квітня біля пам’ятного знаку до 22-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС відбувся мітинг-реквієм до дня аварії на Чорнобильській АЕС.

Вже 32 роки поспіль ми згадуємо найбільшу техногенну та екологічну катастрофу сучасності, яка змінила екологічне середовище та світогляд усього світу.

           Віддати шану та пригадати всіх ліквідаторів на ЧАЕС  в селі Несваткове, де проживають переселенці із забрудненої зони, прийшли учні, вчителі  Несватківської філії КЗ «Олександрівське НВО № 2», члени громади, представники місцевого самоврядування та гості: голова Олександрівської районної ради Гончаренко Г.К., керівник апарату  Олександрівської районної державної адміністрації Старченко М.Я.

21 квітня - День довкілля

Як приємно, коли краса та затишок радує око. А все це залежить тільки від нас.

                      

Тиждень трудового навчання       

Згідно річного плану роботи Несватківської філії 26.03.18 – 30.03.18 у навчальному закладі проходив Тиждень трудового навчання.
До участі в заходах залучалися учні 1 - 10 класів.

У понеділок,  26 березня проведена загальношкільна лінійка на тему: «Тільки в праці життя і здоров”я людини», метою заходу було поглибити знання дітей про те, що праця  - всьому основа, розвити інтерес до праці як засобу оволодіння новими вміннями та навичками, виховувати любов до праці, старанність, наполегливість. Було оголошено про відкриття тижня. Учнів ознайомили з планом заходів, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

Також цього дня учні розпочали виготовлення сувенірів до Пасхи - «Підставка під пасхальне яйце» та ін. До цієї справи залучилися учні 5-6 класів.

У вівторок , 27 березня , з учнями 8-10 класів було проведено конкурс знавців трудового навчання  «Трудова вікторина» (Вчитель Сергійчук В.О.) Мета вікторини: навчити учнів швидко і вірно відповідати на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей, виховувати уважність та кмітливість, розвивати вміння працювати в команді та логічно мислити. Серед конкурсів запропонованих учням були : «Сьомий зайвий», «Доміно», «Кращий майстер» та .ін. У напруженій боротьбі місця розприділилися так: 1 місце  - 9 клас ( 23 балів), 2 місце  - 8 клас,(18 балів) 3 місце – 10 клас.( 13 балів)

У середу, 27 березня оновлено  постійно діючу виставку кращих учнівських робіт. Активними учасниками були учні 7 класу – Местецький А., Гуненко Р., Жабокрицький Д., Таран В., Гапонько Я.

В рамках тижня трудового навчання завідувач філії Сергійчук О.О. запропонувала дітям створити власноруч 3d листівки до Дня Матері. Адже для кожної матері найдорогоцінніший подарунок той, який створила своїми ручками рідна дитина.

 Ексклюзивні листівки, зроблені власноруч і з любов’ю, нікого не залишать байдужим. Вони яскраві, оригінальні, барвисті, а головне – дуже-дуже милі. Діти загорілися бажанням зробити щось особливе та активно включилися в роботу.

 У  четвер, 29 березня на базі Олександрівського НВК, пройшло засідання творчої учнівської лабораторії, (вчитель Сергійчук В.О.)  де учні мали змогу поспілкуватися не тільки з однолітками, а й  з вчителями з інших філій та почерпнути нові знання з предмету. Учням найбільше запам’яталися заняття по темах : «Оздоблення виробів художнім випалюванням» ( вчитель Крюченко В. О.), «Технологія виконання геометричного різьблення» (вчитель Сергійчук В.О.)  та «Українська народна іграшка» (вчитель Коваленко О.М.)

В цей день учні початкових класів організували творчу виставку до свята Великодня.

Учні 1-го класу, під керівництвом класного керіника Суконько С.О.,створили колективну композицію «Весела гусінь».Учні будуть не тільки милуватися виробом, а й спостерігати за ростом кропу, цибулі, пшениці, які посадили вони у шкарлупи з яєць.

Учні 2-го класу, класний керіник Гуня Н.Г., організувала творчу майстерню з виготовлення виробів до Великодня. Діти разом з батьками виготовляли еко – писанки та витинанки. Оздоблювали яйця різними крупами. Результатом спільної роботи стали не лише гарні писанки і витинанки, а й щасливі та усміхнені дитячі обличчя.

Учні 3 –го класу (класний керівник Дзюба С.Д.,) Левенець О., Кравчук В., та Швед Я. виготовили вазу, писанку та декоративний колодязь із сірників.

Учні 4-го класу, класний керіник Жабокрицька Н.В., виготовили  творчу роботу з ниток «Великодні писанки».

30 березня  у п’ятницю у навчальному закладі  проведено виховний захід «Світ професії» для учнів 8 -10 класів.( витель Сергійчук В.О.). Метою заходу було підвищення рівня інформованості підлітків з питань профорієнтації, розширення їх знань про світ професій. Учні ознайомилися із основними типами професій та взяли участь у пізнавальних конкурсах та переглянули презентацію про світ професій.

В цей день день були підбиті підсумки тижня, учасники та переможці були нагороджені грамотами та подяками.

Предметний тиждень пройшов на високому рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом. 

Презентація тижня розміщена за адресою:

https://drive.google.com/file/d/1u7PsEyAAJCbVs3NDe2PGomcNeiTvMQl7/view?usp=sharing

Вітальні 3d листівки до ДНЯ МАТЕРІ​

        В рамках тижня трудового навчання завідувач філії Сергійчук О.О. запропонувала дітям створити власноруч 3d листівки до Дня Матері. Адже для кожної матері найдорогоцінніший подарунок той, який створила своїми ручками рідна дитина.                 

                    

     Ексклюзивні листівки, зроблені власноруч і з любов’ю, нікого не залишать байдужим. Вони яскраві, оригінальні, барвисті, а головне – дуже-дуже милі. Діти загорілися бажанням зробити щось особливе та активно включилися в роботу.    

        

 

         Виявилося, що зробити таку листівку зовсім просто! Надихайтеся – і нехай ваші подарунки будуть найкращими!

        

Інтелектуально-розвиваючі змагання  з трудового навчання     

   У вівторок, 27 березня вчитель трудового навчання Сергійчуком В.О.  провів змагання між учнями 8-10 класів. Володимиром Олексійовичем була поставлена мета: навчити учнів швидко і вірно відповідати на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей; виховувати уважність, кмітливість; розвивати вміння працювати в команді.

   Учні наполегливо змагалися в таких конкурсах: ,, Сьомий зайвий", ,, Щасливий випадок", ,, Доміно", ,, Поле Чудес", ,, Кращий майстер". Всі три команди проявили свої знання, але кращою, за балами, а отже і переможницею стала команда учнів з 9 класу, друге місце зайняли учні 8 класу, а третє - 10 класу.

        

Спільна творчість батьків та дітей

З метою навчити дітей цінувати українські звичаї та традиції, а також об"єднати батьків та дітей, в рамках Тижня трудового навчання класний керівник 2 класу Гуня Н.Г. організувала творчу майстерню з виготовлення виробів до Великодня.

       Діти разом з батьками виготовляли еко-писанки та витинанки. Оздоблення яєць різними крупами привело дітей і батьків у захват. Мами, які часто заклапотані справами, працювали творчо і креативно. Діти своїми маленькими пальчиками прикладали крупинку до крупинки, а це ще й дуже корисно, адже розвивається моторика рук, яка має неабиякий вплив на розвиток дитини.

         

       А результатом спільної роботи є не лише гарні писанки і витинанки, а й щасливі та усміхненні дитячі обличчя.

День Щастя

14 березня напередодні Міжнародного дня Щастя учні початкових класів теж отримали ,, порцію щастя", переглянувши мультфільм ,, Як ослик щастя шукав" та інсценізацію до твору В.Сухомлинського ,, Казка про щастя". Поповнили свої знання новою інформацією

( презентація ,, День щастя") та отримали масу задоволення від веселих та розважальних конкурсів: ,, Мамині помічники", ,, Віникобол", ,, Черепашки", ,, Слідопит" та ін... 

А в душі весна...

В теплому сімейному колі пройшло  свято  ,, А в душі весна...", яке зібрало в ошатному залі всю шкільну родину. Щирими віршами, ніжними піснями, запальними танцями вітали наші учні своїх найрідніших людей зі святом весни.

      

Із Кропивницького з нагородами

25 лютого 2018 року у м. Кропивницькому відбувся відкритий чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті Героя Радянського Cоюзу В.О.Верхопланцева серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодше

Учень Несватківської філії Зеленько Віталій (вчитель Черкас В.Г)  зайняв 2-гі місця у дисципінах з бігу на 60 метрів з результатом 7,8 сек., та бігу на 200 метрів з результатом 28,2 сек.

Тиждень географії 

Згідно річного плану роботи Несватківської філії з 19.02.18 – 23.02.18 року

  у навчальному закладі проходив тиждень географії.

       До участі в заходах залучалися учні 1 - 10 класів.

   У понеділок,  19 лютого, черговий 6 клас підготував  загальношкільну лінійку «Природа навколо нас»,  було оголошено про відкриття тижня. Учнів ознайомили з планом заходів, а також з конкурсами і умовами їх проведення.

        Цього дня проводилася географічна вікторина «Океан Загадковий» для учнів 6 - 7 класів. Перемогли учні 7 класу. Найактивнішими учасниками визнано  Хомутовську Валерію  - 6 клас та Тарана Вадима – 7 клас.

      У вівторок, 20 лютого,   учнів 5-10 класів запросив кінозал  «Природні чудеса світу».

       У середу, 21 лютого, проводився географічний турнір «Юні знавці географії» для учнів  8-9 класів. На турнірі перемогли учні 8 класу ( команда «Вікторія»).

        В конкурсі кросвордів взяли участь учні  6 – 10 класів. Переможцями стали: Гапонько Я. – 7 кл. ( 1 місце), Местецький А., Таран В. – 7 клас (2 місце), Корж О., Хомутовська В.  - 6 клас (3 місце).

       У четвер, 22 лютого, на базі Олександрівського НВК, пройшло засідання творчої учнівської лабораторі. Активними учасниками були учні філії: Таран Вадим ( 7 клас), Зеленько Віталій (8 клас), Свирид Олег ( 9 клас).

       В навчальному закладі проводився конкурс малюнків «Я і природа навколо мене» для учнів 1-4 класів та фотоконкурс  «Подорожуємо Україною» для  учнів 1 -10 класів. Кращими мандрівниками школи визнано учня 4 класу - Бурих В.  – 1 місце ( кл. керівник Жабокрицька Н.В.), 2 місце - учнів 3 класу  - Кравчука В. Нікулін Д., Швед Я. ( кл.керівник Дзюба С.Д.), 3 місце  - учнів 6 та 5 класів за фотоколлаж «100 чудес України» та фотогазету «7 чудес України» ( кл.керівники Сальніков А.М. та Торовик А.Ю.).

     Окремо відзначено: ученицю 10 - го класу Самокрайню М. за створення фотогазети  « Навколо світу»,  учня 7 -го класу Жабокрицького Д., ученицю 4 -го класу Дубенко Л., учня 7 - го класу Местецького А. за підготовку фотопрезентацій.

    У конкурсі малюнків 1 місце зайняли Гуненко А.- 1 кл., Самокрайній К. - 2 кл., Ружинський А. – 1кл., 2 місце – Снісар Д. 2 кл., Вихрист К.- 4 кл., Юрченко С. - 2 кл., Гудем’юк В. -2 кл., 3 місце  - Петков Я.  -1 кл., Задирака М.-1 кл., П’єша Д.- 2 кл., Басюк Д. -4 кл.   

      У п’ятницю, 23 лютого, вчитель хімії та біології Шаповалова Л.Ф. провела   «Екологічні мандри» - учнівську  конференцію для учнів 9-10 класів, найактивнішими учасниками конференції  були: Голубець К.,              Дубовик А. – 9 клас., Аркуша Б., Левенець К. -10 клас.

        В 1 – 10 класах класні керівники провели години спілкування:  «Жити в злагоді з природою».

Ділилися досвідом

  22 лютого на базі нашого закладу відбувся семінар вчителів 4 класу.                        Жабокрицька Н.В.   поділилася   досвідом   з    колегами                                             КЗ ,, Олександрівське НВО №2".

Тема уроку літературного читання ,, Життя і творчість Григорія Бойко". Наталія Володимирівна на уроці використала різні види інноваційних тенологій та мультимедійну технологію.

На виховному заході ,, Моє рідне село" діти разом із вчителем ознайомили присутніх з історією села та виразили свої почуття до своєї ,, малої Батьківщини".

Підготували з бібліотекарем Цалко Н.М. презентацію про видатних людей села та організували інтерактивну подорож по краєвидних місцях  села Несваткове. 

Вшанування пам"яті ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого у філії був проведений урок-реквієм ,, Сльози Хрещатика" присвячений Героям Небесної сотні. Учні та вчителі ще раз повернулися у ті трагічні події, які відбулися в ці дні 4 роки тому. Хвилиною мовчання вшанували пам"ять всіх, хто став для України взірцем мужності і людяності.

Учасники заходу переглянули зворушливий фільм про Віктора Чміленка та його родину, яка і зараз чекає повернення рідної людини.

До цієї сумної дати старшокласники підготували художню композицію ,, Зима, що нас змінила".

Дари природи

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності ,, Найбільше багатство - здоров"я" учень 7 класу Жабокрицький Дмитро написав вірш про лікарські рослини нашої місцевості. Цю ідею підхопили учні початкових класів та власноруч створили композицію ,, Букет здоров"я".

1.В нас сімейка невеличка –                  2.А щоб довго в ліжку не лежати,

Тато, мама, я й сестричка.                        Треба свій імунітет підняти.

В кожного свої турботи,                             І для цього дам я вам поради:

Тож хворіти не охота.                                  Ви зверніться до природи.

3.Їжте часничок, цибульку їжте                 4. Якщо горло заболить,

Та лимончиків побільше.                               Нагідки беріть умить.

На смородинку ви налягайте                         Ними горло полоскайте

Та дарма часу не гайте.                                   До ангін не допускайте.

5.А якщо дійшло до грипу,                      6.У вас температура? І вам жарко?

То візьміть ви  цвіту липи,                          Може викликать  пожарку?

Чай швиденько заваріть,                              Ні, чайок з малини

Організму поможіть.                                     Краще пийте щогодини.

7.Коли вранці в вас нудота                          8.Може вам на шлунку важко,

І з печінкою турбота,                                    То тоді беріть ромашку.

То мерщій біжіть до тину                             Якщо вам проблема в нирках

Та нарвіть хоч трошки цмину.                      То варіть скоріш шипшину.

                                          9.Знає мама і сестра вже знає,

                                          Що природа про нас дбає.

                                          І про це кричить нам дуже,

                                           Бережи її лиш, друже!                                                                            

                Конкурс вітамінних страв

16 лютого на виховній годині другокласники мали змогу презентувати вітамінні страви, які приготували з допомогою батьків, а дехто приготував і сам. Учні із задоволенням ділилися рецептами та розповідали чим ці страви корисні для організму людей.

 Гуненко Максим презентував салат ,, Вітамінний острів"; Ткаченко Геннадій приготував фруктовий салат ,, Вітамінна райдуга"; Скічко Іван поділився рецептом смачної яблучної запіканки, а Пєша Дар"я приготувала з мамою чудовий і смачний овочевий салат з буряковими трояндами. Самокрайній Кирило самостійно збив домашню сметану з цукром та нарізав фруктів до вершкової маси. Черниченко Олексій підготував чудову презентацію з овочів.

  

Ставши учасником цього західу учні дізналися багато корисного про здорове харчування та як збагатити свій організм корисними та поживними вітамінами.

Ти вічний біль Афганістан

В Несватківській філії КЗ «Олександрівське НВО №2» з нагоди 29-ї річниці виведення військ з Афганістану відбувся захід «Ти вічний біль Афганістан». На цей захід був запрошений воїн-афганець, підполковник запасу, односелець – Оношенко Олексій Миколайович.

До уваги присутніх продемонстровано презентацію «Афганська війна» та виставку матеріалів «Афган: 1979-1989».

В теплій, дружній атмосфері Олексій Миколайович розповів присутнім про ту страшну війну. Підполковник запасу відповів на численні запитання учнів. Діти із захопленням та співчуттям слухали розповідь воїна-інтернаціоналіста.

На згадку про цю зустріч діти подарували пам’ятний подарунок.

Фізичне і духовне здоров"я - складові єдиного цілого

Година спілкування ,, Щастя в кожному з нас", проведена 9 лютого у 7 класі (класний керівник Шевченко Т.І.) є ,,містком" до Тижня знань безпеки життєдіяльності ,,Найбільше багатство - здоров"я". Проблеми, які виникають в підлітковому віці, потребують уваги з боку педагогів. На цьому заході учні по-новому історію дівчинки, котра, щоб не сумувати, грала в радість. Допоміг їм перегляд буктрейлеру до твору Елеонор Портер ,, Поліанна", вивченому на уроках зарубіжної літератури у 5 класі.

Тиждень математики

Тиждень математики у Несватківській філії проходив під девізом: ,,Не махай на все рукою; не лінуйся, а учись, бо чого навчишся в класі – знадобиться ще колись’’.

У понеділок, 5 грудня, відбулося засідання в математичній залі ,, Ця цікава математика’’, який провела Сергійчук О.О. Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є добре продумана позакласна робота. Такі заняття дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити учням любов до математики, сприяють розвитку і виявленню здібностей учнів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу.

         А також  у понеділок було проведено конкурс на кращу математичну стінгазету. В конкурсі взяли учні 5-10 класів. Переможцями стали: Таран Вадим ( 7 клас), Гапонько Яна ( 7 клас), Жабокрицький Дмитро ( 7 клас), Гуненко Роман  7 клас) та Самокрайня Марина ( 10 клас).

     У вівторок, 6 лютого,  проведено конкурс цікавих задач між учнями 5 та 6 класів. Вчитель математики  Якимчук Л.О.  організував розв’язування цікавих задач, що розвивають кмітливість і математичне мислення, вивчають елементи історії математики.

        Команди «Математики» (капітан Дукач Анастасія) та команда  «Юні математики» ( капітан Корж Олексій) зустрілися в очному двобої. Завдання і конкурси були різноманіті. Це і конкурс загадок, «бліц», художній конкурс, дидактична гра «Математичне лото», гра на час та конкурс капітанів. Активними учасниками конкурсів були -  Дукч Анастасія  та Яценко Роман          ( 5 клас), Корж Олексій та Дубовская Інна ( 6 клас).

      В напруженій боротьбі конкурс  закінчиася бойовою нічією.

     В цей день, згідно плану,  учні   10 класу взяли участь в засіданні творчої учнівської лабораторії з математики на базі КЗ   «Олександрівське НВО №2». Це дало їм змогу поглибити знання з предмету, розвинути навички пошукової та дослідницької діяльності, виявити творчі здібності.

     У середу, 7 лютого, Коломієць В.О. між учнями 7-8 класів провела КВК «Знавці математики». Команди «Математики» ( 7 клас) та «Зірки» ( 8 клас) активно працювали. Учні проявили увагу, кмітливість, показали свої знання з математики. Із рахунком 53: 42 перемогу здобула команда «Математики»          ( 7 клас). Найактивнішими  учасниками конкурсу були: Таран Вадим – 7 клас, Местецький Антон - 7 клас, Жабокрицький Дмитро – 7 клас, Гуненко Роман – 7 клас, Кравченко Олександр - 8 клас, Колесник Вікторія - 8 клас, Михальчук Ірина  - 8 клас.

     У четвер, 8 лютого, з метою створення широких можливостей для переконань учнів у тому, що саме через математику лежить шлях до широкого ознайомлення з досягненнями навіть у загальних рисах пробуджує в учнів бажання до творчих шукань, до глибокого пізнання й оволодіння математичними знаннями було проведено Сергійчук О.О. брейн-ринг ,, Ми любимо математику’’ між учнями 9-10 класів. Переможцями стали учні 10 класу.

    У п’ятницю, 9 лютого,  Коломієць Вікторія Олександрівна провела змагання «Математичний калейдоскоп», між збірними командами 1 - 4 класів.

     1 команда «Юні математики», 2 команда «Серце математики». Під час змагань учні проявили кмітливість, увагу. Активно працювали обидві  команди, але перемогу з рахунком 32:29 здобула команда «Серце математики».

      Активними учасниками змагань були учні 4-го клсу Ружинський Віталій, Корнієнко Ігор, Басюк Дарина та Дубенко Лілія.

 Сергійчук Олександра Олексіївна разом з учнями працювала над створенням веб-квесту ,, Відсотки у житті людей’’.

       Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати учня до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості. Шлях до цього полягає через різноманітну самостійну роботу учнів і створення ігрових нестандартних ситуацій.

     Протягом тижня учні працювали над завданням веб-квесту. Ключовим запитанням слугувало ,, Яке практичне застосування відсотків’’. Для мотивації учнів до креативних роздумів вчитель математики Сергійчук О.О. запропонувала вислів: ,, Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витратити – мистецтво’’ В.Авербах.

Опрацювавши ментальну карту ,, Застосування відсотків’’, обгрунтовували разом з батьками застосування відсотків в різних галузях та сферах життя

( медицина, торгівля, економіка, політика, статистика, торгівля тощо…)

29 січня – День пам'яті полеглих у бою під Крутами

29 січня 1918 року відбувся бій лід Крутами, який багато істориків - дослідників вважають початком боротьби за українську державність

До цієї трагічної дати учні 9 класу Несватківської філії підготували художньо – літературну композицію, під час якої було вшановано пам’ять школярів, гімназистів,  студентів, що свідомо пішли на смерть за Україну.

Із Черкас із нагородою

28 січня у Черкасах пройшов відбірковий тур з дзюдо серед юнаків та дівчат до Всеукраїнських змагань з цього виду спорту, які відбудуться 15-17 лютого у Луцьку.

Учениця 10 класу Несватківської філії Марина Самокрайня виборола перше місце у своїй ваговій категорії, хоча дівчина займається лише кілька місяців у секції дзюдо.

   Марина – працьовита,  наполеглива, цілеспрямована і ми бажаємо їй нових перемог.

Зустріч нащадків козацької слави

        Уже не вперше на базі Несватківської філії відбулися спортивні змагання між учнями КЗ «Олександрівське НВО №2» «Козацькі забави», приурочені до річниця проголошення акту Злуки УНР і ЗУНР. Другий рік поспіль участь у змаганнях беруть команди Олександрівського НВК, Бірківської філії, Івангородської філії, Підлісненської філії та Несватківської філії.

                                                 

        Юні козаки та козачки змагалися з човникового бігу, стрибків у довжину з місця, стрибків із скакалкою та підтягування на перекладині.

  І місце з човникового бігу зайняла команда Підлісненської філії, ІІ місце – команда Несватківської філії та ІІІ місце – команда Бірківської філії.

  У стрибках у довжину з місця І місце зайняла команда Несватківської філії, ІІ місце – команда Олександрівського НВК та ІІІ місце – команда Бірківської філії.

  У стрибках із скакалкою І місце зайняла команда Несватківської філії, ІІ місце – команда Бірківської філії та ІІІ місце – команда Олександрівського НВК.

   У підтягуванні на перекладині І місце зайняла команда Олександрівського НВК, ІІ місце – команда Підлісненської філії та ІІІ місце – команда Івангородської філії.

   За загальним результатом змагань І місце зайняла команда Несватківської філії, ІІ місце – команда Олександрівського НВК та ІІІ місце розділили між собою команди Бірківської та Підлісненської філій.

      Ці змагання дали змогу зміцнити дружбу між дітьми, гартуванню козацького духу і тіла. Всі учасники заходу проявили себе гідними нащадками славних козаків.

Усний журнал до Дня Соборності України

Учні 10 класу Несватківської філії провели 22 січня 2018 року усний журнал присв'ячений Дню Соборності України, який підготували спільно з бібліотекарем  Цалко Н.М.

Учні поглибили знання про історичне минуле нашої держави, формували національну свідомість, розвивали пізнавальні інтереси. Адже територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Відродження Вітчизни – це єдність наших душ, воскресіння духовності, культури, мови.

 Зі святом Соборності, українці!

Участь у чемпіонаті області з легкої атлетики пам'яті К.Ф. Скворцової

У м. Кропивницькому 21 січня 2018 року відбувся чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті К.Ф. Скворцової серед юнаків та дівчат 2001 – 2002 р.н. та молодших.

І місце в бігу на 60 м  з результатом 1,8 с та ІІІ місце в стрибках в довжину з результатом  4м 70 см зайняв учень 8-го класу Несватківської філії Зеленько Віталій, ІІІ місце в бігу на 60 м з результатом 8,5 с зайняла учениця 9-го класу Несватківської філії Голубець Катерина.

Відзначення «Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

З метою належного вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у нашому закладі було проведено тематичний виховний захід- Урок Пам’яті «Ціною життя».

Щороку, 26 квітня та 14 грудня, ми з особливою увагою перегортаємо сторінки цієї трагічної історії, аби закарбувати у соїй пам’яті події тієї страшної квітневої ночі та Мужність людей, які ціною власного життя рятували людство від найбільшої техногенної катастрофи.

Затамувавши подих слухали учні виступи Местецького Антона, Хомутовської Валерії, Дубовскої Інни, Коржа Олексія, Голубець Тетяни, Кравченка Олександра.

Особливо зворушливим був момент читання останнього листа Володимира Правика, 23 річного лейтенанта пожежної охорони Чорнобильської АЕС, який керував операцією по приборканню смертоносного полум’я у перші години аварії на ЧАЕС, до своєї дружини Надії та крихітної донечки Наталочки у виконанні Аркуші Богдана та Юрченко Юлії.

Інтегрований урок у 5 класі

Урок за темою «Поетизація природи в сонеті Джона Кітеа «Про коника та цвіркуна проведено вчителями  Шевченко Т.І. (зарубіжна література), Курченко Л.Б. (музика), Гетьманець І.М. ( англійська мова), Суконько С.О. ( фізична культура).

                                            

Таким підходом до реалізації оновленої програми для можливості формувати ключові компетентності згідно Держстандарту освіти, а саме:

 - спілкування державною мовою;

 - спілкування іноземними мовами;

 - уміння вчитися;

 - обізнаність та самовираження у сфері культури;

 - екологічна грамотність і здорове життя.

Тиждень права

У навчальному закладі з 4 грудня 2017 по 8 грудня 2017 року проходив тиждень права.

4 грудня на загальношкільній  лінійці учні мали змогу ознайомитися з історією правових документів України.

Для учнів 8 – 10 класів відбулася зустріч з в.о. начальника відділу ДРАЦС Олександрівського районного управління юстиції Кіровоградської області Куроп’ятник Т.М., яка розповіла школярам про проект Мін’юсту «Я маю право», напрямки роботи відділу ДРАЦС,  та відповіла на питання про  порядок укладання шлюбу, зміну прізвища та ін. 

5 грудня виставка літератури на правову тематику

«Становлення Конституції України», проведена в навчальному закладі, озайомила  учнів із основним законом нашої держави.

Тематичні огляди преси , які проводилися  6 грудня, «Конвенція ООН про права людини» у 1-10 клаах проінформували дітей про основні положення документу.

У четвер 7 грудня між учнями 9 -10 класу був проведений правовий конкурс «Знавці Конституції України». З перевагою в один бал перемогли учні 9 класу. Найактивнішими учасниками були Дубовик А.та Голубець К. ( 9 клас), Аркуша Б. ( 10 клас). В рамках Всеукраїнського уроку «Права людини» класні керівники 1-10 класів  8 грудня провели бесіди, години спілкування , виховні години на дану тематику.

Урок-реквієм ,, Палахкоче свіча

Поминальної нині Молитви… ’’

З 20 по 24 листопада у закладі проходив Тиждень вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій.

Під час тематичних заходів учні філії дізнавалися про організацію голодомору більшовицьким режимом, спілкувалися з людьми, яким довелося пережити це жахіття, створювали експозиції, виставки.

ШПД підготував і провів загальношкільний урок-реквієм ,, Палахкоче свіча Поминальної нині Молитви… ’’, де вшанували пам’ять мільйонів українців, хто був знищений голодом, закатований у тюрмах і таборах, розстріляний нізащо, загинув на етапах, замерз у Сибіру.

Лише знаннями власної історії та пам’яттю про неї можна повернути духовне здоров’я українського народу.

День Гідності та Свободи

До відзначення Дня Гідності та Свободи учнівський та педагогічний колектив Несватківської філії долучилися загальношкільним уроком Гідності "Нескорені"

Учасники заходу детальніше дізналися про життя Віктора Чміленка, хлібороба - земляка, який став для Кіровоградщини уособленням найвищого прояву Людяності та Мужності.

Переглянули зворушливий документальний фільм про Василя Стуса - поета, який свідомо обрав долю боротьби за Людську Гідність.

  Старшокласники декламували вірші Василя Симоненка, одного з тих синів України, хто найвище цінував Свободу, Гідність, Незалежність.

Тиждень української мови та писемності

 З нагоди відкриття Тижня 6 листопада поточного року проведено урочиту лінійку на тему: «Від мови, явища космічного, до рідної, простої, звичної…», на якій вчитель А.М. Сальніков оголосив про відкриття Тижня української мови та писемності, ознайомив з основними заходами, закликав брати активну участь як учнів, так і вчителів. А також розповів про заснування Дня української писемності та мови, якому й присвячено проведення предметного тижня з української мови.

7 листопада п.р. 5-10 класи побували на відеоуроці «Від Нестора Літописця до ХХІ століття». Цього ж дня учні Неватківської філії  відвідали творчі лабораторії в КЗ «Олександрівське НВО № 2»

8 листопада учні нашого закладу взяли участь у конкурсі читців поезії ,,Мова наша - калинова", яку підготував і провів вчитель української мови і літератури А.М.Сальніков.

Також 8 листопада в рамках Тижня української мови і літератури була проведена інтерактивна гра «Знавці рідної мови» з учнями 5-6 класів. Діти в ігровій формі, що дуже їм подобається, поглибили свої знання з лексиології, фразеології, орфографії, морфології.

Домашнім завданням до даної гри стало написання казки, де юні знавці проявили творчу фантазію, за що отримали відповідні місця і солодкі призи від вчителя Малини Т.В., яка цю гру підготувала і провела.

9 листопада 18 Міжнародний конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика  У цей день у нашій школі стартував шкільний етап конкурсу серед учнів 3-11 класів. У ньому взяло участь 9 учнів. Кращими визнані роботи Коржа Тимофія 4 клас та  Тарана Вадима 7 клас.

О 12.30 учні разом із працівниками закладу вшанували українську мову, долучившись до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності  і продемонстрували тим самим солідарність з усіма, хто шанує українську мову, хто хоче, щоб українці спілкувалися рідною мовою і берегли її для нащадків.

10 листопада святкування продовжилося створенням літературного проекту «Поетична стіна». Всі учні мали можливість продемонструвати свої поетичні здібності.

Тож ми з впевненістю можемо сказати, що більше ніхто не зможе вирвати з нашої душі найцінніше – мову.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему:

«Сірники не чіпай – вогонь не закликай!»

З 6 листопада по 10 листопада 2017 року цікаво та захоплююче проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Сірники не чіпай – вогонь не закликай!». Учні мали змогу покращити знання та позмагатися у різноманітних заходах: це і перегляд відеофільму, і змаганнях юних рятувальників, і у виховних творчих заходах. Переможцем у творчій майстерні стала робота учня 4 класу Бурих Владислава під керівництвом керівника гуртка ,, Технічне моделювання" Сергійчука В.О.

Тренінг ,, Обери життя барвисте!"

       В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, яке проходило під гаслом ,, Шкільна бібліотека - за здодровий спосіб життя", був проведений тренінг ,, Обери життя барвисте!".

       

      Вихованці групи продовженого дня мали змогу глибше зрозуміти, що життя людини залежить від багатьох факторів. Але зробити правильний вибір на користь життя такого цікавого, повноцінного, барвистого вона може завжди. Варто лише цінувати все те, що для неї створено в світі. Потрібно розумно ставитися до життя, яке їй дароване Богом і батьками.

Волонтерський рух.

13 жовтня відбулася волонтерська акція ,, Зірка пам"яті", під час якої було проведено впорядкування території біля пам"ятника полеглим односельцям в роки Другої світової війни та могил воїнів, що загинули, визволяючи наше село від фашистівв у 1944 році.

          

В акції були задіяні батьки, які входять до складу волонтерського загону філії, адже лише спільними зусиллями закладу і сім"ї можна виконувати свідоме ставлення дітей до подвигу покоління, яке страшною ціною оплатило наш щанс на життя.

Козаку найперше - воля!

Відповідно до плану проведення у закладі Тижня українського козацтва, історії та правового виховання 10 жовтня була організована тематична виставка

,, Запорізька Січ".

З матеріалів виставки учні могли більше дізнатися про устрій, походи, битви, легендарні постаті та неймовірну козацьку відвагу та волелюбність.

                          

12 жовтня учні 1 - 4 класів мали змогу ще раз впевнитися, що вони гідні нащадки славних українських козаків під час спортивних змагань 

,, Козаку найперше - воля!".

           

Правова вікторина ,,Я і мої права"

та перегляд мультфільму ,, Дитина має право"

2 день тижня історії та правового виховання для учнів 1-4 та 5-6 класів був досить насиченим, цікавим та пізнавальним.

Молодші школярі переглянули мультфільм ,, Дитина має право" та отримали завдання відобразити в малюнках права дитини.

                  

А учні 5 - 6 класів могли проявити себе під час інтерактивної вікторини ,, Я і мої права". Діти із захопленням  відповідали на запитання, моделювали ситуацію, креативно мислили під час конкурсів. Учні отримали позитивні емоції від гри.

        

      

Правовий брейн-ринг

В рамках тижня історії та правового виховання був проведений правовий брейн-ринг,, Ти і закон" між учнями 9 і 10 класів.

Учасники мали можливість закріпити і поглибити знання з положень Конституції України, історії правових документів, Конвенції ООН про права дитини та основ теорії держави і права.

          

Перемогу здобули учні 10 класу з перевагою в один бал.

В гостях у великого педагога - В.О. Сухомлинського

Учні інсценізували казки та оповідання В.О. Сухомлинського

                                                                              

1 клас - ,, Ледача подушка"

2 клас - ,, Один-єдиний камінець із веселкою"

3 клас - ,, Зламана яблунька"

4 клас - ,, Запитав у бабусі"

5 клас - ,, Завтра я вилізу на найвище дерево"

6 клас - ,, Як Федько робив уроки"

7 клас - ,, Знайшов винного"

8 клас - ,, Бабуся і Петрик"

9 клас - ,, Шпак прилетів"

10 клас - ,, Кожна людина повинна".

Тиждень ,, Ми за безпеку руху!"

В рамках тижня «Ми за безпеку руху!» відбулася зустріч учнів з працівниками дорожньої патрульної служби. Учні вміло продемонстрували знання з правил дорожнього руху.

Упродовж цілого тижня учні закріплювали, вдосконалювали правила дорожнього руху та займалися колективними творчими справами. Дуже важко було визначити переможців. Але все таки це стали вихованці групи продовженого дня під керівництвом  Цалко Надії Михайлівни зі своєю роботою «Дорога до школи».

Вітання працівників лісового господарства

В переддень свята Дня працівників лісового господарства, юні цінителі природи привітали працівників Державного підприємства «Олександрівське лісове господарство» з їх професійним святом.

     

Обласні змагання

З метою підвищення рівня залучення молоді до оздоровчої рухової активності, занять спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту та пропоганду здорового способу життя в м. Кропивницькому проходили фінальні обласні змагання серед дітей та юнацтва

,, Олімпіада Кіровоградщини". 

Учні нашого закладу захищали честь Олександрівського району та показали хороші результати. Самокрайня Марина зайняла ІІІ місце за стрибки на скакалці та Зеленько Віталій зайняв ІІ місце з човникового бігу, за що отримали медалі та були нагороджені грамотами.

 

День Знань

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.

1 вересня гостинно відкрила двері для своїх дітей школа, а також зустрічала своїх нових вихованців - семеро першокласників.

В здоровому тілі - доровий дух

Організація таборів одна із цікавіших і найважливіших форм роботи зі школярами в літній період.Табір виконує дуже важливу місію: згуртування і виховання дітей.Веселою музикою зранку зустрічає дітей на ранкову зарядку табір ,, Веселкове літо’’. І починається день пригод, нових відкриттів і пізнання.

                       

        День Казки

Казка ,, Лагідна колиска дитинства"... Вихованці табору ,, Веселкове літо" здійснили віртуальну подорож ,, Чарівний світ казки" (вихователь Шевченко Т.І.). Підготовлені кожним із загонів інсценізації, ілюстрації до творів виявили неабиякі творчі здібності дітей, знання ними як народних, так і авторських (літературних) казок.

                       

1 червня - День захисту дітей

1 чеврня вихованці пришкільного табору з денним перебуванням ,, Веселкове літо" прийняли участь у святковому районному заході до Дня захисту дітей. Отримали масу позитивних емоцій від концертної програми та веселих розваг.

                        

                   

Розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням

«Веселкове літо»

Закінчився навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! 

Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.
Тому і розпочав роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Веселкове літо», що традиційно діє на базі Несватківської філії. Попереду дітей чекають цікаві розваги, поїздки, екскурсії, змагання. Всього буде оздоровлено 35 дітей.

                   

Свято Останнього дзвоника

30 травня традиційно зібрав учнів закладу, їх батьків, дідусів та бабусь, громадськість села на свято Останнього дзвоника . Останній шкільний дзвоник сповіщає школярів про омріяний прихід літніх канікул.
Хвилюючі почуття переповнювали сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Щиро звучали напутні слова для них.

                         

                              

Присутня на заході секретар сільської ради Березюк Тетяна Василівна звернулася до одинадцятикласників та освітян з вітальною адресою.

Зустрічали гостей

27 травня на базі Несватківської філії проходив етап змагань на першість області з волейболу.

      

На ньому виборювали перемоги команди з Новоукраїнки, Вільшанки, Онуфріївки, Новоархангельська, Петрова, Кропивницького, Гайворона та Компаніївки.

23 травня ЗНО з української мови та літератури

Завтра тестуванням з української мови і літератури розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – 11:00.

Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності таких документів:

оригінала Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Запрошення-перепустки учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, або пред’явлення копій цих документів абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

Радимо учасникам ЗНО ознайомитися з адресою проходження зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що зазначена в запрошенні-перепустці на інформаційних сторінках. Маршрути доїзду до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Рекомендуємо також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. Результат виконання тесту буде зарахуватися випускникам загальноосвітніх навчальних закладів як оцінка державної підсумкової атестації.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин:

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Результат виконання завдань частини 1 і 3 зараховується як державна підсумкова атестація.

Результат виконання усієї сертифікаційної роботи буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Електробезпека для дітей

18 травня заступником начальника Олександрівського РЕМ Зіноватним Олегом Петровичем був проведений урок на тему «Електробезпека».

Учні уважно слухали та ставили запитання Олегу Петровичу, на які він надавав вичерпні відповіді. Всім учасникам цього уроку вручили буклети «Електробезпека для дітей»  та навчально – пізнавальні журнали для школярів «Веселі уроки».

        

День вишиванки

Сьогодні Україна відзначає неофіційне свято, присвячене традиційному національному вбранню - вишиванці. День вишиванки був заснований в 2007 році і відтоді щорічно відзначається в третій четвер травня

Учні нашого закладу запропонували організувати флешмоб «Українські символи», та відворили «живий»  герб України власними вишиванками. Активними учасниками були працівники закладу та методист Олександрівського РВО Пахомова С.В.

                

ДПА з математики

На іспиті у четвертокласників був присутній методист Олександрівського РВО Пахомова Світлана Анатоліївна. Після написання роботи, Світлана Анатоліївна привітала дітей із закінченням ДПА.

18 травня  вирішальний день для четвертокласників. Саме сьогодні вони здають свій третій екзамен у своєму житті. Вони з гідністю підтвердили свої знання.

           

Свято ,, Мамина вишиванка "

День вишиванки для українців свято особливе. В ньому єдність і мужність народу, тепло і ласка матусиних рук, щирість і глибина української душі.

Колективне творче свято ,, Мамина вишиванка", яке відбулося 18 травня в нашому закладі, було сповнене найтеплішими почуттями до рідної землі, батьківської оселі, найдорожчих для нас людей.

Художня майстерня

,, Любов до тебе, Україно, найкращий в світі оберіг!"

З 15 по 19 травня в закладі проходить Тиждень українознавства. Заплановані різноманітні заходи, під час яких діти поглиблять знання з історії, географії, державотворення та культури України.

16 травня ШПД була організована художня майстерня ,, Любов до тебе, Україно, найкращий в світі оберіг!", в ході якої всі учні ммали змогу виразити свої найтепліші почуття до Батьківщини в малюнках на шкільному подвір"ї.

Перші іспити у житті

З кожним днем школярі стають дорослішими і досвідченішими. Сьогодні учні 4 класу вдруге вийшли на фінішну пряму - здавали ДПА з літературного читання.

Першим кроком була ДПА з української мови, а попереду - математика. Це їх перші іспити в шкільному житті.

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою профілатики дорожньо - транспортного травматизму та з метою поновлення знань з правил дорожнього руху в закладі з 10.05.2017 року по 13.05.2017 року проходив Тиждень на тему: "Ми учасники дорожнього руху!".

Учні 3-го класу Несватківської філії (класний керівник Жабокрицька Н.В.)  в рамках проведення Тижня безпеки дорожного руху залучилися до загальнонаціональної акції «День зниження швидкості». Підготували та розмістили на волелюдному місці населеного пунту плакат «Безпека на дорозі – безпека життя».

            

Учні 1 класу Юрченко С., (класний керівник Гуня Н.Г.), 2 класу Швед Я. (класний керівник Дзюба С.Д.), 3 класу Басюк Д. (класний керівник Жабокрицька Н.В.), 4 класу Скічко А. (класний керівник  Суконько С.О.) Підготували творчу  роботу на тему: «Правила руху потрібно вивчати, щоб небезпек уникати».

Класний керівник 1-го класу Гуня Н.Г. провела з учнями годину спілкування на тему: «Безпечний перехід проїздної частини дороги»

Медична сестра навчального закладу Антипенко О.П. провела з учнями 8-го класу відкритий урок  «Надання медичної допомоги потерпілим внаслідок дорожньо - транспортних пригод»

          

             Класний керівник 6-го класу   Шевченко Т.І. розробила та провела  з учнями тестування на тему: «Безпека руху велосипедистів».

 

Учні 9 - 11 класів  переглянули та обговорили навчально - документальний фільм «Безпека дорожнього руху».

"1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо".

З нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня  у Несватковому відбувся мітинг – реквієм. Присутні на ньому вшанували пам’ять героїв. Піднесено звучали поетичні рядки у виконанні учнів філії.До підніжжя пам’ятника та стели з викарбуваними на ній іменами загиблих односельців покладено квіти.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.