Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 200 чоловік

Статистична звітність

Дата: 6 березня 2017 о 15:32, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:59

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ОЛЕКСАНДРІВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБЄДНАННЯ №2»

ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ   РАЙОННОЇ   РАДИ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

             

НАКАЗ

12.01.2018                                         смт. Олександрівка                                                   8

Про стан ведення класних

журналів 1-11-х класів

Олександрівського НВК

На виконання плану внутрішньошкільного контролю заступником директора з навчально-виховної роботи Олександрівського НВК Добровольською С.Є. у першій декаді  січня поточного року здійснено перевірку стану ведення класних журналів 1-11-х класів. Під час перевірки зверталась увага на раціональність розбивки сторінок за предметами , своєчасність і правильність ведення зведеного обліку відвідування учнями навчальних занять , відповідність його поурочному обліку , своєчасність і правильність оформлення записів про проведений урок , об’єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів, культуру ведення журналу й дотримання єдиних вимог до його  ведення. 

Класні журнали початкових школи  ведуться згідно Інструкції щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та методичних рекомендацій, розроблених відповідно до окремих положень Інструкції, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2015 р. за № 472/26917. У всіх  журналах  1-4 –х  класів правильно записуються на сторінках відповідного розділу журналу в алфавітному порядку прізвища та імена учнів ; заповнені графи розділу «Загальні відомості про учнів »; у розділі «Облік навчальних досягнень учнів » (з окремих предметів) на лівій сторінці розгорнутого журналу вчителі ведуть щоденний облік навчальних досягнень і відвідування учнями занять , на правій – записують дату проведення уроку , його зміст і завдання додому . У першому класі домашні завдання не задаються ; з трудового навчання , музики , образотворчого мистецтва домашні завдання зазвичай не задаються і в журнал не записуються . Організація навчання у  1-4-х   класах у 2017-2018н.р. здійснюється за типовими навчальним планами початкової школи , затвердженими наказом МОНмолодьспорту України від 10.06.2011 року № 572, із змінами згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2014 року № 460 .

Відповідно до наказу МОНУ від 21.08.2013 року № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів з базових дисциплін у системі загальної середньої освіти » оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально : у 2-4-х класах з предметів інваріантної складової : «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Основи здоров'я », «Фізична культура ».

Контроль та оцінювання результатів навчальних досягнень учнів 3-4-х класів проводиться систематично , відповідно до Методичних рекомендацій та критеріїв ; ведеться поточне , тематичне оцінювання основних видів навчальної діяльності ; в усіх журналах 1-4-х класів заповнено розділ «Загальні відомості про учнів » ; у розділі «Облік відвідування» вчасно відмічається відсутність учнів на уроках .

З метою запобігання дитячому травматизму в кожному класі проведено бесіди протипожежної безпеки , санітарії та гігієни, правил вуличного руху .

Класні журнали середньої та старшої  школи  ведуться згідно  Інструкції з ведення класного журналу учнів 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України № 496 від 03.06.2008 року.

При перевірці класних журналів 5-11 класів встановлено, що зміст журналів відповідає вимогам навчальних програм з предметів і розкладу уроків . Кількість проведених уроків відповідає фактичному відображенню в журналах. Проведено і зафіксовано відповідну кількість контрольних , практичних і лабораторних робіт , виставлено поточні оцінки та оцінки за вивчені теми.

Це дає підстави стверджувати : усі класні журнали 5-11-х класів мають стандартний вигляд , затверджений Міністерством освіти і науки України ; розподіл сторінок журналів за навчальним предметами здійснено відповідно до робочого навчального плану Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» на 2017-2018 навчальний рік; записи в журналах ведуться винятково державною мовою ; дотримано всі вимоги щодо заповнення розділів у класних журналах ; оцінки за ведення зошитів виставлено з дотриманням єдиного мовного режиму ; під час виставлення тематичних оцінок ураховано всі види навчальної діяльності , що підлягають оцінюванню протягом вивчення теми; семестрові оцінки виставлені на основі тематичних оцінок , враховано динаміку особистих навчальних досягнень дитини з предмета протягом семестру ; наявна інформація про учнів , їхніх батьків , записи номерів наказів про вибуття учнів із закладу , листки здоров'я .    

За результатами перевірки встановлено , що більшість класних керівників та вчителів-предметників відповідально ставляться до ведення класних журналів . Усі вчителі ведуть облік відсутності учнів на уроках , класні керівники ведуть зведений облік відвідування учнями навчального закладу . Більшість учителів намагається дотримуватися вимог щодо записів уроків тематичного оцінювання , запису домашніх завдань. Значна їх частина вимог ведення шкільної документації , не допускає виправлень. Правильно виставляються тематичні , семестрові оцінки. Федьоха Л.А., Охріменко О.В.,Поцелуйко Т.О., Ткаленко Л.Ф., Степаненко Л.М., Чобану А.В., Олефіренко Л.І. вчасно , охайно роблять записи , ретельно відмічають відвідування  , своєчасно виставляють оцінки за навчальні досягнення.

У класних журналах 5-11 класів усі вчителі фіксували такі види контролю: поточний, тематичний, ведення зошитів. Кількість письмових видів перевірки   відповідає вимогам; обсяг домашніх завдань не перевищує вікові норми.

Однак виявлені й недоліки .  Зафіксовано поодинокі випадки виправлення балів вчителями – предметниками  , які   засвідчені підписом директора навчального закладу та скріплені печаткою (виправлення семестрової оцінки з алгебри в учнів 11 класу  Громадської Н. та Лунгул К., вчитель  Сухенко О.М., кл. кер. Гаєвська Л.Г., яка вчасно не заповнила відповідну сторінку журналу).

Класні керівники 6-Б класу Москаленко Л.В. та 6-А  класу Ставенко О.П. у розділі «Облік проведення бесід, інструктажів, заходів з БЖД. Реєстрація вступного інструктажу» не внесли до списку прибувших учнів протягом І семестру.

Вчитель німецької мови Пахомова С.А. у 7-Б класі не виставила оцінки за перевірені учнівські зошити.

Вчитель географії Волошина М.Ф. у 7-А класі не виставила оцінки за проведену контрольну роботу 20.12.2017 року.

Вчитель трудового навчання Крюченко В.А. у 8-А та у 8-Б класах вибірково виставив оцінки за обовязкові практичні роботи 01.11, 06.12 та 29.12.2017 року.

Вчитель фізкультури Чорногор Ю.В. не володіє інформацією про звільнених учнів від занять та фізичних навантажень, і тому виставляє оцінки замість «зараховано» чи «звільнено».

            Вчитель інформатики Олефіренко В.М. у 5-х, 6-х, 8-х та 10 класах вибірково виставляє оцінки за обовязкові практичні роботи.

Класні керівники 7-А класу Волошина Л.В., 8-А класу Волошина М.Ф., 8-Б класу Шевчук Л.М.  та 11 класу Гаєвська Л.Г. не вчасно фіксують в журналі  дату проведення бесід, інструктажів, заходів з безпеки життєдіяльності.

У значної кількості вчителів формально ведеться контроль за записами домашніх завдань , іноді вони не диференційовані , репродуктивного характеру . Відсутня система повторення навчального матеріалу , індивідуальної роботи . Зазвичай обсяг і характер домашніх завдань не відображає творчого підходу вчителів до поглибленого вивчення предмета та розширення набутих знань на уроці , завдання не спрямовані на подальший розвиток знань учнів .  Вони не мають елементів новизни, проблемного характеру , пошуково-дослідницької діяльності . Такі помилки характерні практично для усіх учителів-предметників. Нерівномірно розподіляють навчальний матеріал для повторення : або ж задається для повторення весь розділ , або не задається зовсім нічого.  Це свідчить про те, що вчителі не дотримуються листа вимог Міністерства освіти і науки України від 29.10.2007 року № 1/9-651 «Про обсяг і характер домашніх завдань учнів загальноосвітніх навчальних закладів ».

Учителі ознайомлені із зауваженнями , з ними проведені бесіди , у розділі «Зауваження до ведення класного журналу » зроблено відповідні відмітки , зазначені недоліки усунуті , з чим вчителі й ознайомилися на сторінці перевірки класних журналів .

Враховуючи   вищезазначене,

НАКАЗУЮ:

  1. Стан ведення класних журналів 1-11 класів  Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» вважати задовільним.
  2. Учителям – предметникам не допускати різні виправлення оцінок та інших записів , неухильно  дотримуватися  Інструкції  щодо заповнення класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та методичних рекомендацій, розроблених відповідно до окремих положень Інструкції, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412, затвердженої  наказом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015 № 412 для 1-4-х класів,  Інструкції  з ведення класного журналу учнів 5—11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої наказом МОН України від 03.06.2008 р. № 496. 
  3. Заступнику директора з  навчально-виховної роботи Олександрівського НВК Добровольській С.Є.:

3.1 До 29 січня 2018 року проаналізувати , узагальнити отримані матеріали про стан ведення класних журналів 1-11-х класів за І семестр та підготувати відповідні рекомендації для подальшого використання в роботі ;

3.2 Протягом ІІ семестру 2017-2018 навчального року організувати роботу  з усунення виявлених недоліків у веденні класних журналів , дотриманні орфографічного режиму , забезпеченні системи повторень , диференціації домашніх завдань , творчого підходу до характеру й обсягу домашніх завдань , стимулювальної й корегувальної ролі поточних оцінок , об’єктивності виставлення семестрових , річних , тематичних , річних і підсумкових оцінок .

3.3 Протягом року здійснювати контроль за об’єктивністю визначення претендентів на нагородження медалями.

  1. Керівникам предметних кафедр   здійснювати постійний методич­ний супровід щодо заповнення вчителями - предметниками відповідних сторінок класних журналів.
  2. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Олександрівського НВК Добровольську С.Є.

Директор                               О.Зінченко

Мережа класів

 КЗ «Олександрівське НВО №2»

2016-2017 н.р.

станом на 30.12.2016 року

Назва навчального закладу

Класи

Всього учнів 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Олександрівський НВК №2

46

40

45

37

33

41

36

43

36

23

15

395

Бірківська філія

16

12

13

13

13

19

14

12

12

5

4

133

Бовтиська філія

5

3

2

1

4

6

4

25

Розумівська філія

5

3

6

5

3

4

3

29

Івангородська філія

8

8

14

15

10

7

9

12

5

7

8

103

Несватківська філія

9

7

10

7

10

5

8

7

7

4

5

79

Підлісненська філія

11

9

11

9

8

15

10

15

10

9

13

120

100

76

96

89

80

90

85

95

77

48

45

884

З В І Т Н І С Т Ь

Звіт денного загальноосвітнього навчального закладу

на початок 2016/2017 навчального року

Подають

Терміни подання

Форма № ЗНЗ-1

Денні загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми

(річна)

власності та підпорядкування:

Не пізніше

ЗАТВЕРДЖЕНО

1) органу управління освітою за місцезнаходженням (2 примірники);

10 вересня

Наказ МОН України

2) організації, до сфери управління якої належить цей заклад

(для комунальних і державних закладів, крім системи МОН)

від 08 липня 2016 року № 813

 (за погодженням з Держстатом)

                                                                                                                                                                                                                         

Респондент:                                                 Управління освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської  ОДА

Найменування, № навчального закладу  Комунальний  заклад «Олександрівське навчально – виховне обєднання №2»

                                                                    Олександрівської   районної ради  Кіровоградської області , Н

Місцезнаходження 27300, Кіровоградська область, Олександрівський район, Олександрівка, вул. Незалежності України, 89

(поштовий індекс, область, Автономна Республіка Крим, район, населений пункт, вулиця, провулок тощо, № будинку, корпусу, № квартири, офіса)

Тип місцевості (1 – міська місцевість, 2 – сільська місцевість)     1

Тип закладу                                                 навчально – виховне об’єднання

Форма власності                                         комунальна

                                                                  (державна, комунальна, приватна)

Підпорядкування                                       Міністерство освіти і науки                                  

I. Контингенти учнів за класами                       

                                         Класи

 

Показники

№  рядка

Усього

(сума даних

граф 2-15)

У тому числі за класами

під-

готов-

чий

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

у

ДНЗ*

у ЗНЗ*

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Кількість класів, одиниць

01

73

8

6

6

7

7

6

8

7

8

5

5

Чисельність учнів, осіб

02

895

97

80

104

90

81

90

86

94

79

49

45

З них:

дівчат

03

450

47

31

67

55

34

52

38

46

36

24

20

другорічників

04

 з них дівчат

05

тих, які приходять тільки на

навчання**

06

навчаються індивідуально

07

13

1

1

3

2

3

1

2

навчаються дистанційно

08

з особливими освітніми

10

1

1

3

2

1

2

потребами, усього ***

09

    у тому числі навчаються

     індивідуально

10

10

1

1

3

2

1

2

     дистанційно

11

     в інклюзивних класах

12

Крім того, учнів спеціальних класів,

осіб

13

З малозабезпечених сімей (з рядків 02 і 13)

14

101

3

12

9

12

12

14

8

12

6

9

4

Дітей-сиріт та дітей,

з рядка 02

15

26

3

4

4

1

5

2

3

2

1

1

позбавлених батьків-

   з рядка 12

16

ського піклування

з рядка 13

17

Дітей

з рядка 02

18

11

3

1

1

2

2

1

1

з інвалідністю

   з рядка 12

19

з рядка 13

20

З

класів з наповнюваністю

рядка

більше 27 учнів

21

01

інклюзивних класів

22

Кількість спеціальних класів

23

З рядків 02 і 13 граф 2-4: кількість дітей, які до вступу в школу виховувалися в дошкільних навчальних закладах (24)   76  

З рядка 02 графи 1: кількість учнів у гімназіях, ліцеях, колегіумах, які навчаються за загальноосвітньою програмою (25) ________

З рядків 02 і 13 графи 1:

кількість учнів, які користуються гарячим харчуванням у закладах усіх типів (26)    661 , 

  з них користуються безплатним харчуванням (27)    408 ,

кількість учнів, постраждалих унаслідок аварії на ЧАЕС (28)   47 , з них користуються  безплатним харчуванням (297 ,

учнів (вихованців) з числа дітей цього району (міста) (заповнюють загальноосвітні школи-інтернати) (30) ________

Загальна кількість груп (заповнюють усі заклади інтернатного типу)  (31) ______  

Дітей дошкільного віку в групах, створених для них (32) ______ , з них сиріт і позбавлених батьківського піклування (33) ______

Крім того, кількість вихованців, які лише проживають (не навчаючись) в школі-інтернаті (34) _________

У спеціальних школах (школах-інтернатах), навчально-реабілітаційних центрах з рядка 02 графи 1, в інклюзивних класах з рядка 13 графи 1: кількість учнів:

    розумово відсталих (35) ___ , сліпих (36) ____ , зі зниженим зором  (37) ____ , глухих (38) ____ , зі зниженим слухом  (39) _____ , з порушенням опорно-

    рухового апарату (40) _____ , з тяжкими порушеннями мовлення (41) _____ , із затримкою психічного розвитку (42)_____ , зі складними вадами розвитку (43) _______ , з розладами спектра аутизму (44) ______ , із синдромом Дауна (45) _______  

У спеціальних класах з рядка 13 графи 1: кількість учнів:

       розумово відсталих (46) ___ , сліпих (47) ____ , зі зниженим зором  (48) ____ , глухих (49) ____ , зі зниженим слухом  (50) _____ , з порушенням опорно-рухового апарату (51) _____ , з тяжкими порушеннями мовлення (52) _____ ,із затримкою психічного розвитку (53)_____ , зі складними вадами розвитку (54) _______ , з розладами спектра аутизму (55) ______ , із синдромом Дауна (56) ______  

       * ДНЗ – дошкільний навчальний заклад; ЗНЗ – загальноосвітній навчальний заклад.

** Заповнюють лише інтернатні заклади (загальноосвітні і спеціальні).

***Не заповнюють спеціальні школи (школи-інтернати).

ІІ. Мова навчання та мова, що вивчається як предмет

Код

Класи

Мова

ряд-ка

мови

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Усього

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Мова    навчання

Українська мова         класів

01

8

6

6

7

7

6

8

7

8

5

5

73

                                      учнів

02

97

80

104

90

81

90

86

94

79

49

45

895

                                     класів

03

                                      учнів

04

                                     класів

05

                                      учнів

06

Мова, яка вивчається як предмет (у тому числі іноземна)

                                     класів

07

                                      учнів

08

                                     класів

09

                                      учнів

10

                                     класів

11

                                      учнів

12

Англійська мова          груп

13

8

6

7

7

7

7

7

7

6

4

4

70

                                      учнів

14

97

80

104

90

81

90

86

94

74

42

37

875

Німецька мова              груп

15

2

2

2

2

8

                                      учнів

16

41

36

42

37

156

Французька  мова       груп

17

1

1

1

3

                                      учнів

18

5

7

8

20

                                      груп

19

                                      учнів

20

                                       груп

21

                                      учнів

22

Мова, яка вивчається факультативно або в гуртках (у тому числі іноземна)

                                      учнів

23

                                      учнів

24

                                      учнів

25

                                      учнів

26

                                      учнів

27

Із загальної кількості

учнів вивчають

дві мови (крім державної)

28

х

х

х

х

  друга мова ___________

29

х

х

х

х

  друга мова ___________

30

х

х

х

х

  друга мова ___________

31

х

х

х

х

  друга мова ___________

32

х

х

х

х

  друга мова ___________

33

х

х

х

х

  друга мова ___________

34

х

х

х

х

ІІІ. Відомості про розподіл учнів за профілем навчання

та поглибленим вивченням предметів

Учнів у класах

ряд-

ка

Профілі навчання

Код

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Усього

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

01

02

03

04

05

          Предмети,  які вивчаються поглиблено****                           

06

07

08

09

10

11

12

13

14

Кількість класів з профільним навчанням (15)      , у них учнів, усього (16)     

Кількість класів з поглибленим вивченням предметів (17) ______ ,  у них учнів, усього (18) _______ 

****Предмети, які вивчаються поглиблено (рядки 06-14), не повторюють профіль (профілі) навчання (рядки 01-05).

        При поглибленому вивченні іноземних мов (мови) необхідно вказати за рядками 06–14 дані про кожну мову окремо.  

                                                ІV. Віковий склад учнів (станом на 01 січня 2017року)                                                  (осіб)

Усьо-

У тому числі матимуть вік (число повних років)

Назва показника

ряд-

го

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 років і

ка

років

років

років

років

років

років

років

років

років

років

років

років

років

старші

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

Усього учнів (сума

даних рядків  02-13)

01

895

1

67

83

98

100

83

87

88

108

70

51

52

   у тому числі:

1 клас

02

97

1

65

29

1

1

2 клас

03

80

2

50

27

1

3 клас

04

104

4

69

31

4 клас

05

90

1

66

22

1

5 клас

06

81

2

57

20

2

6 клас

07

90

3

63

23

1

7 клас

08

86

4

62

20

8 клас

09

94

1

80

13

9 клас

10

79

6

54

17

2

10 клас

11

49

3

33

13

11 клас

12

45

1

37

7

12 клас

13

З рядка 01 дівчат

14

450

36

35

50

66

38

48

42

49

36

23

24

3

Крім того, учнів спеці-

альних шкіл (шкіл-

інтернатів) та спеціаль-  

них класів

15

    З рядка 02 – кількість учнів першого класу, які мають вік  на  01 вересня 2016 року:                                                                                                                                        

         5 років і молодші  (16)  10  ,      6 років (17)  71 ,     7 років (18)  15 ,     8 років і старші (19)  1 

V. Змінність навчання та групи продовженого дня                

Навчання у другу зміну

Групи продовженого дня

Назва

ряд-

кількість

у них

кількість

у них учнів,

з них учнів

крім того, груп, які пра-

у них учнів,

показника

ка

класів,

одиниць

учнів, осіб

груп,

одиниць

  усього, осіб

1 – 4 класів

цюють за кошти батьків,

одиниць

осіб

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

Усього

01

6

165

143

-

-

VI. Відомості про учнів, які закінчили клас і переведені до наступного класу або

                  закінчили навчальний заклад у 20___ році  (без учнів, залишених на повторний курс навчання)        (осіб)

Назва

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11 клас

12

показника

рядка

клас

клас

клас

клас

клас

клас

клас

клас

клас

клас

закінчили

заклад

переведені

до 12 класу

клас

А

   Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Усього

  01

80

104

91

84

88

87

95

75

83

50

39

З графи 9: кількість учнів 9 класу, які одержали свідоцтво про базову загальну середню освіту (02)   83

                  З граф 11 і 13:   кількість учнів 11 (12) класу, які одержали атестат про повну загальну середню освіту (03)   38

                                   з них нагороджені:  золотою медаллю (04) _______ ,     срібною медаллю (05) _______    

                        

  Дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з рядка 02 (06) ________, з рядка 03 (07) _______

     Крім того:

     кількість екстернів, які одержали свідоцтво про базову загальну середню освіту   (08)   1

     кількість екстернів, які одержали атестат про повну загальну середню освіту        (09)    1

     дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з рядка 08 (10) ______, з рядка 09 (11) _________  

     кількість випускників 11 (12) класів, які пройшли тестування (12)  38

           

       VII. Відомості про класи і класи-комплекти (одиниць)                 VIII. Гуртки, секції, організовані закладом 

Назва  показника

рядка

Кількість класів і класів-комплектів

Гуртків,

У них

усього

з них до 15 учнів

Назва показника

рядка

секцій,

одиниць

дітей,

осіб

А

Б

1

2

А

Б

1

2

1-4 класи і класи-

Усього

01

комплекти

   у тому числі за напрямом:

(сума даних рядків 02-05)

01

29

19

науково-технічний

02

 з них у складі учнів:

еколого-натуралістичний

03

    одного класу

02

27

17

туристсько-краєзнавчий

04

    двох  класів

03

2

2

фізкультурно-спортивний

05

    трьох  класів

04

художньо-естетичний

06

    чотирьох класів

05

інший

07

                  

IX. Відомості про приміщення та матеріальну базу

Назва показника

ряд-

ка

Усьо-

  го

Назва показника

ряд-

ка

Усього

А

Б

1

А

Б

     1

Загальна площа всіх приміщень (кв. м)

01

21626

Чи є в закладі (1 - так, 0 - ні) 

 Фізкультурна зала 

31

1

    з них здано в оренду (кв. м)

02

Крім того, площа орендованих приміщень (кв. м)

03

 Басейн

32

0

З рядків 01 та 03 – кількість класних кімнат 

  (уключаючи навчальні кабінети і лабораторії)

04

117

 Навчально-дослідна ділянка (арів)

33

170

 Підсобне господарство

34

3231

0

Їх площа (кв. м)

05

7609

 Опалення (1 – центральне або власна котельня,

1

            Кількість навчальних кабінетів

    2 – пічне)

35

    Математики

06

1

 Водогін

36

1

    Фізики

07

4

     у тому числі з гарячою водою

37

1

    Хімії

08

0

 Каналізація

38

1

    Географії

09

2

 Їдальня або буфет з гарячим харчуванням

39

1

    Біології

10

2

   число посадкових місць у їдальні або буфеті  

40

595

    Української мови і літератури

11

4

      у тому числі у пристосованих приміщеннях

41

1

    Інших мов і літератур національних меншин

12

3

 Кількість поверхів в основній будівлі закладу

42

3

    Іноземної мови

13

2

До якого поверху є безперешкодний доступ

1

    Усіх кабінетів з лінгафонним обладнанням

14

0

 дітей-інвалідів

43

    Основ інформатики й обчислювальної  техніки

15

7

Кількість окремих будівель (уключаючи майстерні

11

у

встановлено комп’ютерних класів

16

8

та пришкільний інтернат), де навчаються учні

44

обладнано робочих місць з комп’ютером

17

64

з них:

0

них:

у тому числі на яких використовується

0

   потребують капітального ремонту

45

операційна система з відкритим кодом

18

   перебувають в аварійному стані

46

1

Кількість комп’ютерів у закладі, усього

19

90

Чисельність учнів, які проживають на відстані    

підключено до Iнтернету

20

23

 більше 3 км від закладу і потребують підвезення

47

220

з

не працюють

21

11

                         у тому числі:

них:

термін придбання становить понад 5 років

22

82

   учнів, для яких організовано підвезення

48

220

використовуються в управлінсько-господарській

13

       з них за програмою “Шкільний автобус”

49

220

діяльності

23

 учнів, які проживають у пришкільному інтернаті

50

0

   у тому числі для ведення бібліотечного фонду

24

1

Крім

портативних комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків

25

7

  Бібліотечний  фонд

52612

того,

планшетів

26

0

 Кількість книг, брошур, журналів (примірників)

51

кіль-

підключених до Iнтернету  (з рядків 25 і 26)

27

4

у тому числі підручників, усього                

52

24833

кість

інтерактивних комплексів

28

0

з них для:   1-4 класів

53

6352

Кількість комп’ютерних програмних засобів навчання,   

52

                                            5-9 класів                         

54

14529

які використовуються у навчальному процесі

29

                                       10-11 (12) класів

55

Кількість майстерень

30

7

3952

Розділ Х. Педагогічні працівники (осіб)

                 Назва показника

№ рядка

    Усього

                Назва показника

№ рядка

   Усього

                               А

     Б

         1

                                   А

      Б

          1

Кількість учителів

   01

127

   в інтернаті при закладі

    06

     з них мають основну роботу

   02

111

     з них мають основну роботу

    07

З рядка 01 – у спеціальних класах

   03

   в інтернатному закладі

    08

Кількість вихователів:

  у групах продовженого дня

   04

6

      з них мають основну роботу

    09

      з них мають основну роботу

   05

4

Асистентів в інклюзивних класах

    10   

ХІ. Опорні заклади (заповнюють лише опорні заклади)

Кількість учнів у закладі (01)  895, в тому числі потребують підвезення (02)   220, з них підвозяться (03)  220 ,

кількість філій (04)  6 , в них учнів (з рядка 01) (05) 497

Довідкова інформація (дані не включаються до жодного з розділів звіту):

кількість груп для дітей дошкільного віку, організованих для їх підготовки до школи (01) _______ , у них дітей (02)________  _______________________________                                                   Зінченко Олександр Володимирович

       (місце підпису керівника (власника) та/або осіб,                                                                                           (П.І.Б.)

    відповідальних за заповнення форми звітності)                                                         Добровольська Світлана Єгорівна

____________________________________________         _______________________________________________________

Телефон 3-26-21-(242  )     факс _________________________   електронна пошта      alex_nvo2@ukr.net

ВІДОМОСТІ

про кількість вакансій станом на жовтень 2016 року

(предмети не викладаються)

 у КЗ «Олександрівське НВО №2»

№ п/п

Назва навчального закладу

Назва навчального предмету

Кількість годин

Примітка

1

2

3

4

5

Олександрівський НВК КЗ «Олександрівське НВО №2»

Бірківська філія              КЗ «Олександрівське НВО №2»

Бовтиська філія

КЗ «Олександрівське НВО №2»

Англійська мова

12

Івангородська філія КЗ «Олександрівське НВО № 2»

Несватківська філія       КЗ «Олександрівське НВО №2»

Підлісненська філія КЗ «Олександрівське НВО № 2»

Розумівська філія            КЗ «Олександрівське НВО №2»

                                                           ВІДОМОСТІ

про плинність керівних кадрів загальноосвітніх закладів

у  2016 /2017  навчальному році

у КЗ «Олександрівське НВО №2»

№п/п

Причини вибуття

Посада

К-ть

1

2

3

4

1

На пенсію за віком

2

На пенсію за вислугою років

3

За станом здоровя

4

На непедагогічну роботу

5

У звязку із закінченням строкового договору

6

За власним бажанням у зв’язку із виїздом

7

У звязку зі скороченням штатів

8

У звязку зі смертю

Директор НВК

1

9

Через відсутність житла

10

Перехід на виборну посаду

11

Перехід на іншу педагогічну посаду (директор, заступник, методист та ін.)

Директор Заступник директора з НВР

1

1

12

Призов на військову службу

13

На навчання до вузу

14

За аморальні вчинки

15

Інші причини  (зазначити які)

Заступник директора з НВР (в зв'язку з ліквідаціїю)

1

ВСЬОГО

4

4

ВІДОМОСТІ

про плинність педагогічних працівників

 у  2015 /2016  навчальному році

у  КЗ «Олександрівське НВО №2»

№ п/п

Причини вибуття

Всього вибуло

З них молодих спеціалістів

1

2

3

4

1

На пенсію за віком

2

На пенсію за вислугою років

3

За станом здоровя

4

На непедагогічну роботу

2

-

5

У звязку із закінченням строкового договору

6

За власним бажанням у зв’язку із виїздом

      

-

7

У звязку з скороченням штатів

8

У звязку зі смертю

9

Через відсутність житла

10

Перехід на виборну посаду

11

Перехід на іншу педагогічну посаду (директор, заступник, методист та ін.)

1

12

Призов на військову службу

13

На навчання до вузу

14

За аморальні вчинки

15

Інші причини

3

-

ВСЬОГО

6

0

Д А Н І

про заочне навчання працівників  КЗ «Олександрівське НВО №2»

  у педагогічних ВНЗ станом на  жовтень 2016  року

№ п/п

Назва навчального закладу, в якому навчається працівник, за якою спеціальністю

На якому курсі

1

2      

3

4

5

6

Всього

1.

КДПУ ім.В. Винниченка факультет пед..і психології

+

+

+

 4

2

КДПУ ім..В. Винниченка факультет «Початкове навчання»

+

1

3

Уманський ДПУ ім. П.Тичини «Початкова освіта»

+

+

4

4

Уманський ДПУ ім. П.Тичини «Управління навчальним закладом»

+

1

(магістратура)

5

Уманський ДПУ ім. П.Тичини «Українська філологія»

+

1

Уманський ДПУ ім. П.Тичини,

Технолого педагогічний

+

1

Разом

12

ВІДОМОСТІ

про житлово-побутові умови педагогічних працівників

 КЗ «Олександрівське НВО №2»

станом на жовтень 2016 року    

Перебувають на кварт.обліку всього педпрацівників станом на жовтень 2016 року

У тому числі у сіл.місцевості

Проживають

Побудувались  індивідуально

Виділено житла

Одержали кредити: к-сть осіб за звітний період

Сума кредиту (в грн.)

у найманих квартирах

З них у сіл. місцевості

у гуртожитку

У шкільних квартирах

Мають власне  житло

У квартирах батьків

Інші види житла

Квартир у 2016 році

Будинків у 2016 році

Кімнат у 2016 році

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

5

2

4

23

-

5

84

29

-

24

-

-

-

-

-

ВІДОМОСТІ

щодо кадрового забезпечення КЗ «Олександрівське НВО №2»

 у  2016 /2017 навчальному році

                                                               станом на жовтень 2016 року

№ п/п

Якісний склад

2016/2017

1

Всього працюючих педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів (разом із психологами, соціальними педагогами)

130

(к-сть % від потреби)

100

2

Мають освітні та освітньо-кваліфікаційні рівні:

- повну вищу освіту (спеціаліст, магістр)

115

% від загальної кількості

88

- базову  вищу освіту  (бакалавр)

2

% від загальної кількості

1.5

- неповну вищу освіту (молодший спеціаліст)

10

% від загальної кількості

8

- загальну середню освіту

3

% від загальної кількості

2.5

3

Працюють не за фахом (призначені після 1996 року)

4

Мають кваліфікаційні категорії:                                                 Спеціаліст

30

                               ІІ категорія

26

% від загальної кількості

43

                            І категорія

31

% від загальної кількості

24

                                  Вища категорія

43

% від загальної кількості

33

5

Мають педагогічне звання:                                             Старший вчитель

18

                    Вчитель-методист

7

Почесне звання:         Заслужений працівник освіти України

-

         Заслужений вчитель України

-

6

Нагороджені значком                     „Відмінник освіти України”

9

7

Кількість пенсіонерів:                                                                        всього -

4

З них на пенсії                   від 1 до 3  років                                             

2

% від загальної кількості

1.5

                                                    від 4 до 6  років                                              

% від загальної кількості

                                                   від 7 до 9  років                                             

2

% від загальної кількості

1.5

                                                     від 10 і більше                                               

% від загальної кількості

З них на пенсії керівників (директорів) :                                     всього -

3

                                                     від 1 до 3  років                                              

1

% від загальної кількості

0.7

                                                      від 4 до 6  років                                             

1

% від загальної кількості

0.7

                                                      від 7 до 9  років                                             

1

% від загальної кількості

0.7

                                                           від 10 і більше                                               

% від загальної кількості

8

Кількість сумісників

2

9

Кількість практичних психологів - всього

3

                                                                                                   ( % від потреби)

100

10

Кількість соціальних педагогів

2

ВІДОМОСТІ

про забезпечення земельними ділянками

вчителів КЗ «Олександрівське НВО №2»

 сільської місцевості  Олександрівського району

станом на жовтень 2016 року

Кількість вчителів, які потребують землі

Кількість вчителів, які отримали землю у 2016 році

Відсоток від потреби

Кількість виділеної землі

( га ) у 2016 році

76

 10

13

12

ІНФОРМАЦІЯ

про працюючих педагогічних працівників  КЗ «Олександрівське НВО №2»

яким присвоєно почесне звання

станом на жовтень 2016 року

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Місце роботи, посада

Почесне звання

Дата присвоєння

1

2

3

4

5

Немає

І Н Ф О Р М А Ц І Я

щодо працевлаштування випускників педвузів 2016 року випуску

у КЗ «Олександрівське НВО №2»

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Який навчальний заклад закінчив

Спеціальність  (спеціалізація)за дипломом

В який заклад та на яку посаду призначено

Тижневе навантаження

Яким житлом забезпе-чено

На якій формі навчався

(цільова, державна чи комерційна)

Чи заключив угоду для отримання одноразової грошової допомоги

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

Буданцев Богдан Миколайович

Кіровогр.державн.пед.унів.

2016

 історія та правознавство

Бовтиська філія КЗ «Олександрівське НВО №2»

Вч. історіїї

15

власна квартира

комерційна

-

Інформація

щодо прибуття і працевлаштування у КЗ «Олександрівське НВО №2»

молодих спеціалістів у 2016 році, які навчались за цільовими направленнями

Назва регіону

Молоді спеціалісти

Кількість випускників, які навч. за цільовим направл. і закінчили ВПНЗ у 2016 році

З них:

Не зявилися з причин

Прибули до місця роботи  (за цільовим напр.)

Працевлаштовано

Отримали підйомні з місцевих бюджетів

-

Продовжили навчання

  Змінили місце проживання                                     

Відпустка по догляду за дитиною

Служба у Збройних силах

Причини невідомі

Перерозподіл

На непедагогічній  посаді

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Немає

І Н Ф О Р М А Ц І Я

щодо працевлаштування випускників педвузів 2016  року випуску

у КЗ «Олександрівське НВО №2»

№ п/п

Район,  місто

Кількість працевлаштованих

випускників  2011року

З них

Серед працевлаштованих навчались

За розподілом     

Самостійно працевлаштувано

На державній основі

На комерційній основі

За індивідуальним навчанням

Всього

З них за  цільовим напр.

І-ІІ

ІІІ-ІV

1.

Івангородська філія

1

-

-

1

1

-

-

-

-

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.