Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 198 common:people_all_forms

Історія школи

Date: 18 лютого 2017 о 15:33, Refreshed 23 лютого 2021 о 16:00

Ясне сонце сміється із неба,

Тануть білі хмаринки вгорі.

Рідна школо, сьогодні до тебе

Поспішають твої школярі.

Ми тебе не забудем ніколи,

Нашу шану прийми і любов.

Друга школо, моя друга школо,

Я до тебе іду знов і знов.

Історія Олександрівського НВК -це історія двох шкіл: Олександрівської загальноосвітньої школи №2 та Олександрівської школи - інтернату для дітей із серцево-судинними захворюваннями.

Олександрівська школа №2 є однією з найстаріших шкіл нашого району. Вона з’явилась ще в 30-х роках ХХ століття і розташовувалася по вулиці Шевченка . У 1956 році заклад змінив місце розташування та став школою з російською мовою навчання. А в старому приміщенні було створено навчально-виробничий комплекс, де учні всього району могли здобувати професію за спеціальностями швачка, водій автомобіля та тракторист.

Олександрівська школа - інтернат  для дітей із серцево-судинними захворюваннями з’явилася в 1962 році  по вулиці Леніна. У 1995 році школу - інтернат було перейменовано в Олександрівську загальноосвітню школу №5, а  у 1996 році у зв’язку з реорганізацією ці два навчальні заклади були обєднані в один - Олександрівську загальноосвітню школу №2.

Умови розвитку сучасного суспільства потребують профілізації навчання, тому з 2010 року в школі функціонують профільні класи: інформаційно-технологічного та філологічного напрямів.

У 2012 році Олександрівська ЗШ №2 перетворилась на Олександрівський навчально-виховний комплекс №2. У ньому, крім навчальних класів, було відкрито дошкільну групу, яку почали відвідувати дітки  3-5 років.

У різні часи школу очолював сильний директорський склад .

Під їх керівництвом школа досягла значних  успіхів в процесі освіти і виховання школярів, ставши тим навчальним закладом, в якому застосовуються інноваційні технології, передові методи навчання, авторські програми.

1996-1997рр. – Єгоров Костянтин Іванович,  Відмінник народної освіти Російської Федерації.

1997-2003 рр. – Тищенко Надія Петрівна. Усі сили та вміння віддала підростаючому поколінню, дбала про вдосконалення навчально-виховного процесу в школі.

2003-2016 рр. – Ткаленко Людмила Федорівна. Учитель вищої категорії. За успіхи в роботі та вихованні підростаючого покоління нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України та нагрудним знаком  «В.Сухомлинський».

За час діяльності школи її гордістю і надбанням були вчителі. Їх знають в усьому Олександрівському районі. Це Заслужені вчителі України  Т.О. Піонтковська, М.Є. Шаланський; Відмінники освіти Кравченко С.І., Бак Л. В., Орлик Г.М., Шевченко В.Ф. ; переможці та лауреати районного та обласного конкурсів «Учитель року» Шевчук Л.М., Воропай Н.І., Тищенко Л.М., Сіра І.І., Гаєвська Л.Г., Олефіренко Л.І., Волошина М.Ф., Юхименко О. Л. , Бойко Т.М., Дюдюнова Т.А.

По праву гордиться школа і випускниками. У скрутні для України часи, коли на сході почалася антитерористична операція, випускники школи  Дюдюнов Т.К., Стрілецький В.Г., Чернецький І.М., Щербина К.М., Тищенко А.О.,  Третяк М.Ю., Воропай В.О.  Назаренко С.В. ,  Чорний А.В. проявили героїзм, захищаючи нашу Батьківщину.

Багато досягли в житті випускники різних років:   Матвієнко О. В.- начальник  УЕГГ , Воропай В.О – підполковник ЗСУ, Воропай О.О - майор МНС в Кіровоградській області, Тищенко І.Ю- викладач Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля МНС України, чемпіон України з волейболу, тренер дублюючого складу волейбольної команди суперліги СК «Азот»,  а путівку в життя їм дала наша школа.

Олександрівський НВК №2 завжди був школою багатою на спортивні досягнення. Учениця школи Мельник Тетяна стала призеркою Олімпійських ігор в Ріо (2016) та зайняла третє місце на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики (2017).

Державні зміни  в поглядах на  освіту не оминули нашу  школу.  В 2016 році Олександрівський НВК №2 став опорною школою в комунальному закладі «Олександрівське НВО №2». Його очолив Зінченко Олександр Володимирович, керівник із багаторічним досвідом. Разом з ним прийшли до нас нові погляди на розвиток освіти, бажання перетворити школу в заклад, де не тільки дають знання, але й  навчання  стає цікавим  і по- справжньому сучасним. У школі   придбано та встановлено нові комп’ютерні класи, з’явились два мультимедійні комплекси, які перетворили навчальний процес у пізнавальну подорож.

 

 

Comments:
Only authorized users can leave comments.