Історія Несватківської школи

Дата: 1 березня 2017 о 18:59, Оновлено 23 лютого 2021 о 16:00

Несватківська загальноосвітня школа розпочала свою діяльність  24 січня 1995 року. Похмурий січневий ранок був осіяний десятками дитячих усмішок, радісним блиском очей дорослих – вчителів, батьків, будівельників, представників районної і місцевої влади. Весь цей велелюдний збуджено-радісний потік зібрався біля нової школи. Урочистості з нагоди відкриття школи у новому селі відкрив директор О.І.Піленко. Заступник голови районної Ради народних депутатів Ю.Т.Шишацький перерізав червону стрічку, а начальник ПМК-133 В.І.Манько вручив директору символічний ключ від школи. Її спорудженням опікувалися будівельники ПМК – 133 тресту «Кіровоградсільбуд».

Основу педагогічного колективу школи склали вчителі-переселенці із зони радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи – Бульбіна О.Л., Дубовик Г.В., Лимар А.І, Сергійчук В.О., Сергійчук О. О., Якимчук В.О., Якимчук Л.О, Якимчук М.О. Решта вчительських посад була заміщена педагогічними кадрами.

У перший рік свого існування школа випустила 6 вихованців.

У 2013 році Несватківська ЗОШ І-ІІІ ступенів була реорганізована у навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

За роки  існування з навчального закладу випущено - 226  учнів.

24 січня 2015 року школа відзначила своє 20 річчя. До цієї події було підготовлено і проведено ряд виховних та урочистих заходів. Зокрема: зустрічі з випускниками, години спілкування, лінійка.

Відбувся святковий концерт, на якому були присутні представники районної та сільської Рад, відділу освіти, профспілкового комітету, батьки та  випускники минулих років.

Присутні могли ознайомитися з оновленим стендом випускників 1995-2015 року.

26 серпня 2016 року рішенням сесії Олександрівської районної ради було створено  Несватківську філію КЗ "Олександрівське НВО №2".

9 січня 2019 року у Несватківській філії КЗ ,, Олександрівське НВО №2’’ відбулося відкриття дошкільної групи дітей віком 5-6 років.

На свято з нагоди відкриття нової групи завітали: голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Дмитрівна Борота, голова Олександрівської районної ради Григорій Кіндратович Гончаренко, перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Миколайович Каражбей, начальник відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації Сергій Миколайович Тимко, директор комунального закладу ,, Олександрівське НВО №2’’ Олександр Володимирович Зінченко та секретар Несватківської сільської ради Алла Юріївна Торовик.

Для шкільної родини – відкриття другої групи дитячого садочка – це світле і щасливе свято.  Нова група – це не лише радість для дітей, а  й можливість отримати кращі умови для розвитку і творчості юних несватківчан. Все починається в житті з малого: з  зернини – квітка, з крапельки – вода,  а з наших маленьких вихованців виростають чудові водії і трактористи, лікарі і вчителі, актори і співаки - люблячі доньки і сини своєї Батьківщини.

Зустрічаючи гостей, вихованці продемонстрували свої вокальні, ораторські та хореографічні таланти.

24 січня 2020 року в актовому залі Несватківської філії КЗ “Олександрівське НВО №2” відбулися святкові заходи з нагоди 25-ти річчя навчального закладу. Саме цього дня, у 1995 році в селі Несватковому січневий ранок був осяяний десятками дитячих усмішок, радісним блиском очей дорослих – вчителів, батьків, будівельників з нагоди відкриття новозбудованої школи.

Зі святом учнів школи, педагогічний та технічний персонал, ветеранів освітньої галузі, випускників школи привітала завідувач Несватківської філії Олександра Сергійчук. Вручили подарунки та привітали з ювілеєм і гості, які були запрошені на свято. Теплі, щирі слова привітань висловили перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Каражбей, голова районної ради Григорій Гончаренко, помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Катерина Бондаренко, керівник ТДВ “Фундукліївське ХПП” Василь Зеленько, методист сектору освіти райдержадміністрації Людмила Левченко, голова освітянської профспілки району Людмила Волкова.

А гарний концерт для всіх присутніх підготували талановиті учні Несватківської філії.