14 грудня – день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 16 грудня 2018 о 13:32
233 перегляда

14 грудня у Несватківській філії відбувся урок – реквієм ,, Лиш пам’ять усе пам’ятає…’’ приурочений вшануванню людей, які працювали під час та після аварії на Чорнобильській атомній електростанції. На ньому були присутні голова Олександрівської районної ради Григорій Кіндратович Гончаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Миколайович Каражбей, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Олександрівського відділення поліції Знам’янського відділу поліції підполковник поліції Олександр Олександрович Громико та секретар Несватківської сільської ради Алла Юріївна Торовик. Хвилоною мовчання вшанували пам’ять всіх учасників ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. У своїх звертаннях до учасників заходу Гончаренко Г.К., Каражбей М.А., Торовик А.Ю. та Сергійчук О.О. акцентували увагу на самовідданості людей, які ціною власного життя рятували людство від радіаційного пекла. Гості та учні закладу поклали квіти до пам’ятного знаку чорнобильців в центрі села.
Чорний біль нашої землі… І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Без самовідданого героїзму тих мужніх людей наслідки могли бути набагато гірші. Пам’ять… саме вона є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей. Проходять роки після аварії… а біль не вщухає, тривога не покидає. Доземно схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на життя мільйонів. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій та процвітання.