Участь у моніторинговому дослідженні
Здобувачі освіти 4-х класів Олександрівського НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» та вчителі, які їх навчають (Дубинюк Л.М., Шпак С.О.), взяли участь у другому циклі загальнодержавного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти “Стан сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи закладів загальної середньої освіти»
Мета даного дослідження: з’ясувати рівень сформованості у випускників початкової школи читацької та математичної компетентностей та визначити фактори, що впливають на рівень їх сформованості на рівні країни.
Четвертокласники успішно справились із тестуванням й анкетуванням моніторингового дослідження.
Дякуємо за розуміння та співпрацю!
І знову школа зустрічає…
В Олександрівському НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» радо зустрічали гостей. Школа відкрила двері для маленьких дошколяриків – майбутніх першокласників та їх батьків.
Перед присутніми виступив директор закладу О.В. Зінченко і не тільки розповів про матеріально-технічну базу, перспективи розвитку школи, реалізацію завдань Концепції НУШ, а й познайомив з педагогами, які найближчим часом стануть помічниками батьків у навчанні та вихованні малюків. Лілія Миколаївна Дубинюк, Світлана Олександрівна Шпак будуть навчати майбутніх школярів. Педагоги з багаторічним стажем роботи, великим досвідом, які віддають тепло своїх сердець, любов та доброту своїм учням.
У теплій дружній атмосфері говорили про партнерські відносини, взаєморозуміння, про створення комфортного і безпечного освітнього середовища, де маленькі школярики з радістю і задоволенням будуть навчатися.
Нова українська школа – Олександрівський навчально-виховний комплекс – чекає на вас, наші майбутні першокласники! Успіхів усім нам!
30 травня 2019 року в приміщенні Олександрівського НВК
КЗ «Олександрівське НВО №2» відбувся випускний ранок для учнів 4-Б класу: "Прощавай, початкова школо!"
Мета. Виховувати у дітей повагу до школи; розвивати інтерес до навчання у старшій школі, пам’ять, мислення, артистизм, виразність мовлення; підбити підсумки роботи класної родини за чотири роки навчання та підготувати учнів до переходу у 5 клас; сприяти розвитку колективізму, взаємоповаги, зміцненню та згуртуванню класного колективу; висловити подяку вчителям, працівникам школи, батькам та дітям.
Випускний - це завжди чарівний і хвилюючий захід, що дозволяє учням перейти на новий етап свого життя. Випускний ранок цьогорічних випускників початкової школи, учнів 4-Б класу Олександрівського НВК, був наповнений емоціями, переживаннями, яскравими фарбами. Свято стало для дітей, для всієї шкільної родини незабутнім, неповторним, цікавим. Випускаючись з молодшої школи, учні зазвичай прощаються з дитинством, переходячи на новий етап свого шкільного життя. Представлений сценарій випускного ранку «Прощавай, початкова школо!» був цікавий і неординарний. Його тема дозволила юним випускникам зануритися в світ софітів і зіркового життя, минулого і майбутнього ...
Щасливі очі дітей, приховані сльози батьків, стурбовані погляди дідусів і бабусь, прощальний акорд першого вчителя – це лише мала палітра емоцій, які запанували у святковій залі. В сміливий політ дорослого життя, випускала своїх вихованців класний керівник Бойко Тетяна Миколаївна.
Практика ранкових зустрічей в НУШ
Ранкова зустріч у 1-Б класі Олександрівського НВК проходила в рамках семінару заступників директорів. Завдяки практиці ранкових зустрічей першокласники навчились не тільки говорити і слухати один одного, а й розуміти думки інших, співпрацювати, брати участь у групових обговореннях.
Позитивний настрій в класі цього разу створила Ірина Сергіївна, підготувавши дітям великодній кошик, який спільно наповнювали, готували до Великодня, при цьому учні висловлювали свої думки, обмінювались ідеями. Практичне заняття було не тільки пізнавальним, а й цікавим для дітей. Вони мали право вибору: розфарбовувати писанку чи робити аплікацію. Усі першокласники із задоволенням презентували свої роботи.
Піклування один про одного, відчуття емоційної безпеки, яка потрібна для того, щоб ділитись важливими ідеями та досвідом, готовність допомагати друзям – це саме ті особливості, що відображають сутність ранкових зустрічей.
Педагогіка партнерства в дії
Школа батьків майбутніх першокласників в Івангородській філії
З 16.01 по 20.03.2019 року щосереди в Івангородській філії навчалися не лише майбутні першокласники, але і їхні батьки, для яких було проведено ряд занять з метою формування спеціальних знань про особливості розвитку маленьких школярів та їх майбутнього навчання в умовах НУШ. Педагогічні консультації батькам надавали вчителі початкової школи Кошман Інна Василівна, яка працює з нинішніми першокласниками, та Меренцова Антоніна Василівна, вчитель майбутніх першокласників; завідувач філії Колісник Г.М. познайомила батьків із досягненнями вчительського та учнівського колективів за остання роки; заступник з НВР Бойко С.М. розкрила особливості принципу педагогіки партнерства, що є основою співпраці батьківського та вчительського колективів у нових умовах. На прохання батьків до філії були запрошені спеціалісти Олександрівського НВО №2 логопед Ситник С.О. та психолог Рустамян О.М., які працювали як із дітьми, так і з батьками. Позитивні відгуки батьків про такий всеобуч свідчать про важливість та необхідність таких занять, а також вселяють надію в те, що майбутні першокласники зможуть легко адаптуватися до навчання у школі і матимуть гарні успіхи.
Інтегрований урок у 1-А класі